Konferencje naukowe 2019

 

Seminarium Kół Naukowych i Studentów Pracy Socjalnej


-
Instytut Socjologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Poznań, Szamarzewskiego 89 (zobacz na mapie)

Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium Kół Naukowych i Studentów Pracy Socjalnej. Celem wydarzenia jest prezentacja założeń i wyników badań poświęconych wybranym obszarom pracy socjalnej.

Seminarium zostanie podzielone a na dwie części. Pierwsza z nich składać się będzie z wykładów wprowadzających, które wygłoszą przedstawiciele poznańskiego środowiska teoretyków i praktyków pracy socjalnej. Druga natomiast  z wystąpień prelegentów reprezentujących akademickie ośrodki kształcenia pracowników socjalnych w Polsce - badania własne studentów lub/i Koła Naukowego.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Mile widziane są zarówno Koła Naukowe jak i indywidualni studenci, którzy chcą podzielić się swoimi badaniami, poszerzyć swoje zainteresowania, poznać specyfikę funkcjonowania kół naukowych. Jesteśmy przekonani, że Seminarium będzie stanowić przestrzeń wymiany informacji, łączenia teorii i praktyki, budowania relacji naukowych oraz integracji w ramach studenckiego ruchu naukowego.


Organizatorzy konferencji:

Instytut Socjologii UamKoło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej UAMPrezes KNSPS UAM 
Patryk Moszkatel. 721143546email patrykmoszka@wp.pl


Dyscypliny naukowe:

Pedagogika, Politologia, Socjologia

Słowa kluczowe:

Praca socjalna, seminarium, koła naukowe


Aktualizacja:  2019-01-31 09:54:11