Konferencje naukowe 2019

 

X Jubileuszowa Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu


-
Akademia Leona Koźmińskiego - Sala konferencyjna w budynku C
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa (zobacz na mapie)

Coaching rozwija się w Polsce i na świecie niezwykle dynamicznie i na wielu różnych poziomach. Ma coraz więcej zastosowań i ukonstytuował się już jako odrębna, społecznie rozpoznawana profesja. Pojawiają się nowe coachingowe koncepcje, podejścia, narzędzia oraz obszary specjalizacji.

Jednocześnie rozwój coachingu uwarunkowany jest dynamicznymi zmianami zachodzącymi w przestrzeni ekonomicznej, politycznej, społecznej i kulturowej. Z jednej strony mamy do czynienia ze zmianami paradygmatów zarządzania we współczesnych organizacjach. W rezultacie obserwujemy transformację oczekiwań i wyzwań, z jakimi będą mierzyć się „liderzy przyszłości”. Z drugiej strony naukowcy nieustannie zgłębiają neuropsychologiczne podstawy ludzkiego zachowania. Wiemy zatem coraz więcej o tym, jak szybkie tempo rozwoju cywilizacji oraz intensywne korzystanie z nowych technologii wpływa na psychospołeczne funkcjonowanie człowieka. 

Z tej perspektywy pytania o przyszłość coachingu oraz wyzwania, przed jakimi stoi, są dziś kluczowe.

Odpowiedzi postaramy się udzielić wraz z naszymi gośćmi specjalnymi: dr Lise Lewis, dr Johnem Schererem, prof. dr. hab. Bogusławą Dorotą Gołębniak oraz dr Lidią Czarkowską, podczas jubileuszowej X Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu pod hasłem COACHING - NOWE PERSPEKTYWY I WYZWANIA

Podczas konferencji, jak co roku, swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Państwem liczni specjaliści z dziedziny coachingu i zarządzania – naukowcy, badacze, twórcy coachingowych modeli i narzędzi, autorzy książek, mentorzy i superwizorzy oraz profesjonalni coachowie - praktycy.

Podczas konferencji odbędą się sesje plenarne i warsztaty z wybitnymi gośćmi oraz wiele warsztatów i wystąpień prowadzonych przez polskich i międzynarodowych ekspertów: coachów, mentorów i superwizorów.

Serdecznie zapraszamy coachów, trenerów, mentorów, superwizorów, ekspertów HR, HR-biznes partnerów, managerów, przedsiębiorców, studentów, doktorantów, a także wszystkie osoby zainteresowane coachingiem oraz rozwojem osobistym i zawodowym.

mgr Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska                                                                 prof. dr hab. Piotr Baron


Opłata konferencyjna:

uczestnik od 1400 zł -do 700 zł, prelegent - 600 zł

Organizatorzy konferencji:

Centrum Coachingu i Metoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie


coaching@kozminski.edu.pl

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie, Psychologia, Socjologia

Słowa kluczowe:

nowe technologie, mózg, coaching, HR, przyszłość, organizacje, profesjonalizacja, przedsiębiorcy, superwizja, liderzy


Źródło:  https://www.kozminski.edu.pl/xkonferencjacoachingu/

Aktualizacja:  2019-02-02