Konferencje naukowe 2019

 

Współczesne problemy polskiego procesu karnego


-
Auditorium Maximum, sala 327
Warszawa, Wóycickiego 1/3 (zobacz na mapie)

Mamy zaszczyt zaprosić na drugą edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej pt.: "Współczesne problemy polskiego procesu karnego" organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Karnego Procesowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, która odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w Auditorium Maximum w pokoju nr 327 (budynek nr 21) na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wydarzenie kierowane jest do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką Konferencji. Udział w niej to znakomita okazja do poszerzania dorobku naukowego oraz rozwijania umiejętności prezentowania efektów swojej pracy w szczególności przez młodych ludzi nauki. Nasza inicjatywa będzie z pewnością dobrą okazją do spotkania, dyskusji, a także wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących tak ważnych w praktyce karnistycznej tematów.

Konferencja ma charakter bezpłatny zarówno w przypadku uczestnictwa biernego, jak i czynnego. Do wygłoszenia swoich referatów, po uprzedniej rejestracji, zachęcamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów.

Planowane jest wydanie publikacji pokonferencyjnej, która wiąże się ze znacznymi kosztami, dlatego chętnych do opublikowania swojego artykułu w monografii uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym. Koszt udziału w publikacji wynosi 100 zł.

Rejestracji można dokonywać do dnia 25 marca 2019 roku przez formularz zgłoszeniowy google:
https://goo.gl/forms/cVqXQebsN4lviRP92


Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru najlepszych zgłoszeń. Wyboru najlepszych abstraktów dokona kapituła konferencyjna.


Opłata konferencyjna:

bezpłatna

Organizatorzy konferencji:

Koło Naukowe Prawa Karnego Procesowego WPIA UKSW


knpkp.wpia.uksw@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Prawo i Administracja

Słowa kluczowe:

proces karny, problemy procesu, prawo karne procesowe