Konferencje naukowe 2019

 

IV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Teologów


-
Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna we Wrocławiu
Wrocław, ul. Św. Jadwigi 12 (zobacz na mapie)

Samorząd Studencki Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej, organizacje studenckie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie oraz Komisja młodzieży Polskiej Rady Ekumenicznej zapraszają na IV Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową Teologów, która odbędzie się 8 czerwca 2018 roku (sobota) w siedzibie EWST przy ul. św. Jadwigi 12 we Wrocławiu.

Konferencja ma na celu prezentację wyników badań prowadzonych przez studentów, doktorantów i młodych teologów w obszarze teologii, religioznawstwa oraz nauk społecznych. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw szerokim zainteresowaniom studentów, zamiast narzucania tematyki konferencji, wybrali cytat z Pisma Św., który może być dla prelegentów inspiracją: „A Bóg nadziei niech was napełni wszelką radością i pokojem w wierze, abyście dzięki mocy Ducha świętego obfitowali się w nadzieję.” (Rz. 15, 13 – Przekład Ekumeniczny).

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy wszystkich studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz doktorantów. Zgłoszenia z wypełnionym formularzem należy wysyłać na adres mailowy: konferencjateologiczna@gmail.com do dnia 7 kwietnia 2019 roku. Udział czynny i bierny w konferencji wiąże się z obowiązkiem uiszczenia opłaty na pokrycie kosztów organizacyjnych w kwocie 40 zł od osoby.

Formularz zgłoszeniowy: https://drive.google.com/file/d/1ksOpuAcfHanTb-XkRZio8NYPFcFH-7Gb/view?fbclid=IwAR2nXtZmMwFXas5E2z8watvHZJJbAjPDdzz4lZL_erJE02ogF0KVyMywJDE


Opłata konferencyjna:

40 złotych

Organizatorzy konferencji:

amorząd Studentów Doktorantów Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, Samorząd Studentów Wydziału Teologicznego ChAT, Samorząd Studentów EWST Wrocław, Koło Naukowe EWST, Komisja młodzieży Polskiej Rady Ekumenicznej.


konferencjateologiczna@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Historia i Archeologia, Religioznawstwo, Teologia

Słowa kluczowe:

religia, religioznawstwo, teologia, ekumenizm


Źródło:  http://www.ewst.pl/

Aktualizacja:  2019-03-01 11:30:41