Konferencje naukowe 2019

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt: Badania Młodych Naukowców Część III - Nauki Interdyscyplinarne


-
Budynek Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Kraków, Meiselsa 1 (zobacz na mapie)

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń        z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Wyrażamy przekonanie, że organizowana konferencja będzie dobrą okazja do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

 Artykuły opublikowane w naszym wydawnictwie są uwzględniane przy ubieganiu się o stypendia naukowe, projakościowe i inne (5 pkt.).


Opłata konferencyjna:

289

Organizatorzy konferencji:

Piotr Rachwał Konferencje Naukowe ul. Gen. Leopolda Okulickiego 51D/20 31-637 Kraków Telefon: + 48 530-952-481NIP: 573-271-51-36, REGON: 365643034


rachwal.konferencjenaukowe@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Bibliotekoznawstwo, Filozofia, Historia i Archeologia, Językoznawstwo, Literaturoznawstwo, Sztuki piękne, Religioznawstwo, Teologia, Ekonomia, Finanse, Organizacja i Zarządznie, Media i Komunikowanie, Nauki wojskowe, Pedagogika, Psychologia, Politologia, Prawo i Administracja, Socjologia, Astronomia, Biologia, Fizyka, Matematyka, Informatyka Teoretyczna, Ekologia i Ochrona Przyrody, Geologia, Geofizyka i Geochemia, Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Stomatologia, Kultura Fizyczna, Weterynaria, Architektura i Urbanistyka, Automatyka i Robotyka, Biotechnologia, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo, Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka, Geodezja i Kartografia, Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji, Mechanika, Metalurgia, Rolnictwo i leśnictwo, Technologie Informacyjne (IT), Technologia żywnoći i żywienia, Telekomunikacja, Transport, Chemia

Słowa kluczowe:

konferencja doktorancka, konferencja interdyscyplinarna, Konferencja naukowa, Konferencje Studencka


Źródło:  http://www.konferencjenaukowe.com.pl

Aktualizacja:  2019-03-18 09:11:29