Konferencje naukowe 2019

 

Międzynarodowy Kongres Master of Oral Implantology Meet The Master 5


-
Hotel Narvil Conference & Spa
Serock, ul. Czesława Miłosza 14a, 05-140 Serock (zobacz na mapie)

DOŁĄCZ DO NAS PODCZAS KONFERENCJI!

Obecnie rozwój wiedzy implantologicznej jest niezwykle szybki. Sektor implantologii rozwija się w zawrotnym tempie, a ilość związanych z nią możliwości i technologii również, kolejną tego konsekwencją jest także WZROST KONKURENCJI RYNKOWEJ. Zadaniem lekarzy zajmujących się implantologią jest nadążyć za NAJNOWSZYMI ODKRYCIAMI i badaniami w tym zakresie.

PODNOSZENIE KWALIFIKACJI LEKARZY IMPLANTOLOGÓW JEST NIEODŁĄCZNYM OBOWIĄZKIEM TEGO, BY STANĄĆ NA WYSOKOŚCI ZADANIA NAWET W PRZYPADKACH, KTÓRE NIE WYGLĄDAJĄ OBIECUJĄCO.

Zaproszeni na Konferencję wybitni naukowcy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w planowaniu multidyscyplinarnego postępowania złożonych przypadków implantoprotetycznych. Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące czasu, kiedy i jaki specjalista, na którym etapie leczenia powinien przejąć Pacjenta.

Prelegenci dokonają przeglądu dotychczasowej wiedzy na temat jednego z podstawowych zagrożeń w implantologii – Periimplantitis.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://meetthemaster.pl/


Organizatorzy konferencji:

Stowarzyszenie Implant Masters Poland


Dyscypliny naukowe:

Stomatologia

Słowa kluczowe:

szkolenie, kongres, stomatologia, Konferencja, implanty, dentysta, zęby, implantologia, implantologia, wydarzenie, implantology, implantolog, higienistka, asystentka, periimplantitis, implantoprotetyka


Źródło:  https://meetthemaster.pl/

Aktualizacja:  2019-06-06 19:12:13