Konferencje naukowe 2019

 

„Znaczenie mediacji rówieśniczej w wychowaniu dzieci i młodzieży – aspekty teoretyczne i praktyczne”


-
Hotel Bellotto
Warszawa, ul. Senatorska 13/15 (zobacz na mapie)

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje konferencję pt. „Znaczenie mediacji rówieśniczej w wychowaniu dzieci i młodzieży – aspekty teoretyczne i praktyczne”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 17 października 2019 roku w Warszawie. Konferencja jest organizowana we współpracy z Sędzią Anną Marią Wesołowską. 

Głównym celem konferencji jest wymiana poglądów oraz doświadczeń wyznaczających kierunki profilaktyki antyprzemocowej i mediacji rówieśniczych. Zaproszeni goście dyskutować będą o sposobach propagowania mediacji, jako narzędzia kształtującego kompetencje społeczne dzieci i młodzieży. Ponadto, planowane są także warsztaty, podczas których zademonstrowane zostanie, jak w codziennej praktyce wykorzystywać mediację jako realne narzędzie przeciwdziałania i rozwiązywania problemów. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w szczególności mediatorów, psychologów, przedstawicieli oświaty, kuratoriów, instytucji wsparcia dziecka i rodziny, sędziów oraz kuratorów, a także wszystkich zainteresowanych tematem konferencji. 

Udział w wydarzeniu jest płatny i wymaga wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na stronie: www.konferencja.ppbw.pl.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w konferencji, otrzymają certyfikaty uczestnictwa wydane przez Polską Platformę  Bezpieczeństwa Wewnętrznego.


Opłata konferencyjna:

od 150 zł

Organizatorzy konferencji:

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego Opiekun konferencji:Martyna Czerniejewskamartyna.czerniejewska@ppbw.pl(61) 861 24 46, kom: 695 386 963


martyna.czerniejewska@ppbw.pl

Dyscypliny naukowe:

Pedagogika, Psychologia

Słowa kluczowe:

młodzież, dzieci, oświata, mediacja, psychologia, mediacje rodzinne


Źródło:  http://www.konferencja.ppbw.pl

Aktualizacja:  2019-06-21 09:58:38