Konferencje naukowe 2019

 

"Badania Młodych Naukowców Część IV" Nauki Interdyscyplinarne


-
Budynek Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Kraków, Meiselsa 1 (zobacz na mapie)

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Wyrażamy przekonanie, że organizowana konferencja będzie dobrą okazja do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.


Opłata konferencyjna:

289

Organizatorzy konferencji:

Piotr Rachwał Konferencje Naukowe ul. Gen. Leopolda Okulickiego 51D/20 31-637 Kraków NIP: 573-271-51-36REGON: 365643034 


rachwal.konferencjenaukowe@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Bibliotekoznawstwo, Filozofia, Historia i Archeologia, Językoznawstwo, Literaturoznawstwo, Sztuki piękne, Religioznawstwo, Teologia, Ekonomia, Finanse, Organizacja i Zarządznie, Media i Komunikowanie, Nauki wojskowe, Pedagogika, Psychologia, Politologia, Prawo i Administracja, Socjologia, Astronomia, Biologia, Fizyka, Matematyka, Informatyka Teoretyczna, Geografia i Oceanologia, Ekologia i Ochrona Przyrody, Geologia, Geofizyka i Geochemia, Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Stomatologia, Farmacja, Kultura Fizyczna, Weterynaria, Architektura i Urbanistyka, Automatyka i Robotyka, Biotechnologia, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo, Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka, Geodezja i Kartografia, Górnictwo i geologia inż., Inżynieria chemiczna, Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji, Mechanika, Rolnictwo i leśnictwo, Technologie Informacyjne (IT), Technologia żywnoći i żywienia, Telekomunikacja, Transport, Chemia, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

konferencja interdyscyplinarna, monografia, Konferencja naukowa, konferencja ogólnopolska


Źródło:  http://www.konferencjenaukowe.com.pl

Aktualizacja:  2019-06-28 10:05:44