Konferencje naukowe 2019

 

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia


-
Lublin

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia
Lublin 4-5 kwietnia 2020 r.

 
• prestiżowe interdyscyplinarne wydarzenie naukowe
• dla naukowców, doktorantów, studentów, pracowników oraz sympatyków fizjoterapii
• aktualna i ważna tematyka
• naukowa dyskusja w interdyscyplinarnym gronie
• prace badawcze i przeglądowe
• wystąpienia ustne oraz prezentacje posterów
• publikacja artykułów

Szanowni Państwo!

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia to kolejna odsłona cieszącej się uznaniem inicjatywy skierowanej do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz innych osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką. Celem Konferencji jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka, a także możliwość nawiązania kontaktów branżowych jak i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczeń.

Do udziału zapraszamy głównie fizjoterapeutów oraz osoby ze środowiska medycznego i okołomedycznego, ale przede wszystkim pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd.

Naszym celem jest stworzenie ogólnopolskiego panelu dyskusyjnego skupionego wokół interdyscyplinarnego podejścia do fizjoterapii i poruszenie jej roli w neurologii, pediatrii i sporcie.

Każdy z uczestników może prezentować prace w formie:
• Wystąpienia ustnego i/lub
• Posteru i/lub
• Rozdziału w monografii naukowej.

Tym samym pozwoli to na upublicznienie innym swoich zainteresowań, zarażenia ich swoją pasją, podzielenia się zdobyta wiedzą. Pokazania, że można wyjść poza ramy narzucone przez system i udowodnienia razem z nami, że fizjoterapia to nie – typowa nauka, ale pasjonujący sposób na życie!

Rejestracja odbywa się w turach:

I tura potrwa do 12 grudnia 2019 roku
II tura potrwa do 14 lutego 2020 roku
III tura potrwa do 12 marca 2020 roku

Kontakt:
kontakt@innowacyjna-fizjoterapia.pl
tel. +48 733 933 416

Więcej informacji na stronie:
http://www.innowacyjna-fizjoterapia.pl/
https://www.facebook.com/Innowacyjna.fizjoterapia/


Opłata konferencyjna:

199-239

Organizatorzy konferencji:

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIELkontakt@innowacyjna-fizjoterapia.pl
tel. +48 733 933 416


Dyscypliny naukowe:

Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Kultura Fizyczna, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

fizjoterapia, fizjoterapia, Konferencja naukowa, Ogólnopolska Konferencja Naukowa, konferencja ogólnopolska, konferencja w Lublinie, tygiel, konferencja tygiel, innowacyjna, konferencja dla fizjoterapeutów, konferencja naukowa w lublinie, tygiel 2020, innowacyjna fizjoterapia, zjazd fizjoterapeutów, fizjoterapeuci, nowe metody w fizjoterapii, fizjoterapia w lublinie konferencja naukowa


Źródło:  http://www.innowacyjna-fizjoterapia.pl/

Aktualizacja:  2019-08-26 15:56:22