Konferencje naukowe 2017

 

Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy


-
Hotel Holiday Inn Krakow City Centre
Kraków, ul. Wielopole 4 (zobacz na mapie)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkania multidyscyplinarne, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych oraz profesjonalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Podobnie jak w latach poprzednich udział w Konferencji zapowiedzieli najlepsi wykładowcy i najwybitniejsi polscy eksperci. Tegoroczna Konferencja będzie obfitować w wiele oryginalnych doniesień naukowych, ważnych wykładów, a także ciekawych debat. Wykładowcy w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany w wytycznych diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia.

Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich organizowanych przez naszą Sekcję, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.


Organizatorzy konferencji:

Sekcja Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego


kardiologiaprewencyjna@iwentarium.pl

Dyscypliny naukowe:

Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

kardiologia, prewencja, Kraków

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://www.kardiologiaprewencyjna.eu

Aktualizacja:  2017-03-10 12:47:16