Konferencje naukowe 2017

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Zrozumieć Naukę"


-
Centrum Biznesowe Faktoria
Łódź, Dowborczyków 25 (zobacz na mapie)

Stawiamy na interdyscyplinarność, a o poruszanej w trakcie Konferencji tematyce decydujecie Wy.

Koncepcja Konferencji opiera się na udzieleniu przez Uczestników odpowiedzi na 3 proste, lecz niezwykle ważne pytania, które nurtują nas wszystkich już od dziecka – Co? Jak? Dlaczego?. Pod tymi, na pierwszy rzut oka, prostymi hasłami kryją się trzy podstawowe informacje mające ogromne znaczenie dla nauki.

Co? – czyli czym zajmuję się naukowo?
Jak? – czyli sposób wykonania badań i uzyskania rzetelnej odpowiedzi.
Dlaczego? – czyli co jest powodem podjętych działań naukowych?

Jeżeli chcecie podzielić się z innymi taką wiedzą lub usłyszeć odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy do rejestracji pod adresem:
https://goo.gl/forms/UR5WVAezYfDUGUoz1

Po więcej informacji zapraszamy Was na stronę Fundacji:
http://www.promovendi.pl/2017/05/18/zrozumiec_nauke_2017/
http://www.facebook.com/fundacja.promovendi


Opłata konferencyjna:

od 199 zł

Organizatorzy konferencji:

Fundacja Promovendi


Dyscypliny naukowe:

Bibliotekoznawstwo, Filozofia, Historia i Archeologia, Językoznawstwo, Literaturoznawstwo, Kulturoznawstwo, Sztuki piękne, Religioznawstwo, Teologia, Ekonomia, Finanse, Organizacja i Zarządznie, Media i Komunikowanie, Nauki wojskowe, Pedagogika, Psychologia, Politologia, Prawo i Administracja, Socjologia, Astronomia, Biologia, Fizyka, Matematyka, Informatyka Teoretyczna, Geografia i Oceanologia, Ekologia i Ochrona Przyrody, Geologia, Geofizyka i Geochemia, Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Stomatologia, Farmacja, Kultura Fizyczna, Weterynaria, Architektura i Urbanistyka, Automatyka i Robotyka, Biotechnologia, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo, Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka, Geodezja i Kartografia, Górnictwo i geologia inż., Inżynieria chemiczna, Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji, Mechanika, Metalurgia, Rolnictwo i leśnictwo, Technologie Informacyjne (IT), Technologia żywnoći i żywienia, Telekomunikacja, Transport, Chemia, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

student, interdyscyplinarna, doktorant, Konferencja, młody naukowiec

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://www.promovendi.pl

Aktualizacja:  2017-05-25