Konferencje naukowe 2017

 

II Konferencja Naukowa Ofiary Przemocy „Osoba doświadczająca przemocy w świecie milczenia czy wsparcia? Człowiek człowiekowi… Refleksje interdyscyplinarne”


-
Miejsce zostanie podane bliżej terminu konferencji
Lublin, - (zobacz na mapie)

Przemoc jest słowem, które kojarzy się nam z bólem, cierpieniem, krzywdą oraz agresją, manipulacją, przewagą… Z drugim człowiekiem. Okazją do pochylenia się nad problemem osób doświadczających przemocy jest Konferencja Naukowa Ofiary Przemocy „Osoba doświadczająca przemocy w świecie milczenia czy wsparcia? Człowiek człowiekowi… Refleksje interdyscyplinarne”

Celem Konferencji jest interdyscyplinarna analiza sytuacji osób pokrzywdzonych w Polsce, z uwzględnieniem ich potrzeb oraz przysługujących im praw. Wyeksponowanie działań o innowacyjnym charakterze w pracy z osobami pokrzywdzonymi ściśle koreluje ze wsparciem społecznym oraz szeroko pojmowaną integracją społeczną. Dlatego zapraszamy przedstawicieli wszystkich sektorów życia społecznego i dziedzin naukowych do włączenia się w dyskusję na temat sposobów udzielania pomocy osobom doznającym przemocy. Zapraszamy do nas pracowników służby zdrowia, pomocy społecznej, oświaty, administracji publicznej, przedsiębiorców, prawników, ojców, matki i dorosłe dzieci, sąsiadów, zachęcając do wymiany doświadczeń.

http://www.ofiaryprzemocy.pl

https://www.facebook.com/konferencja.ofiaryprzemocy


Opłata konferencyjna:

2191

Organizatorzy konferencji:

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL


kontakt@ofiaryprzemocy.pl

Dyscypliny naukowe:

Psychologia, Prawo i Administracja, Socjologia

Słowa kluczowe:

przemoc, pomoc, ofiary przemocy, pomoc osobom doświadczającym przemocy

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://www.ofiaryprzemocy.pl/

Aktualizacja:  2017-06-21 14:58:49