Konferencje naukowe 2017

 

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów „Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce. Żywność – Rynek – Usługi”


-
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW
Warszawa, ul. Nowoursynowska 159c (zobacz na mapie)

Koło naukowe przedsiębiorczości „PROFIT” działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów i Doktorantów „Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce”, która odbędzie się 28 września br. w gmachu wydziału. Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji,

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi.

 Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z  szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

 Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Młodzi naukowcy biorący udział w konferencji otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz będą mieli możliwość wydrukowania swoich prac w  monografii pokonferencyjnej  (dodatkowa opłata 50zł), przy spełnieniu wymogów regakcyjnych. Szczegóły dotyczące publikacji otrzymają Państwo drogą mailową do 20 września. Złożenie prac do 15 listopada . Planowane wydanie monografii- styczeń 2018.

Koszt udziału w konferencji: (wpłaty możliwe od 20 lipca (nr konta zostanie podany na adresy mailowe podane w zgłoszeniu):

-studenci SGGW:80zł

-Pozostali studenci i doktoranci: 100zł

- opłata zamiera: wystapienie, materiały konferencyjne, wyżywienie.

Do 15 września przyjmowane są formularze zgłoszeniowe, zawierające tytuł wystapienia oraz abstrakt;

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9gvOiD5GSs44ug-jsLw6DjVDTHNjBVuFNEggM6P_gm0DJjw/viewform?c=0&w=1 

Dane dotyczące płatności za konferencje będą wysyłane indywidualnie na  podane w zgłoszeniu adresy email- płatność do 16 września.


Opłata konferencyjna:

80zł/100zł

Organizatorzy konferencji:

Koła Naukowe Przedsiębiorczości 'PROFIT", Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji


konferencjaprofit@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie, Technologia żywnoći i żywienia

Słowa kluczowe:

marketing, przedsiębiorczość, żywienie człowieka, Rynek usług żywnościowych, Sektor żywnościowy, Konferencja Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce, Profit

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu: