Konferencje naukowe 2017

 

V Międzynarodowy Kongres Biogospodarski


-
Andel's Łódź
Łódź, Ogrodowa 17 (zobacz na mapie)

V Międzynarodowy Kongres Biogospodarki

Blisko 500 specjalistów z całego świata weźmie udział w V Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki, który odbędzie się w dniach 20-21 listopada w Łodzi - stolicy województwa ogłoszonego bioregionem i stawiającego sobie za cel rozwój biogospodarki.

Organizator wydarzenia - Województwo Łódzkie tworzy strategię biogospodarki, która łączy kluczowe dla regionu branże: innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze, medycynę, farmację, kosmetyki, nowoczesny przemysł włókienniczy i mody, informatykę i telekomunikację, zaawansowane materiały budowlane, energetykę.

Celem Kongresu Biogospodarki jest budowanie korzystnej atmosfery wokół innowacyjnego, efektywnego i konkurencyjnego podejścia do wsparcia rozwoju biogospodarki.
W tegorocznej edycji wydarzenia swój udział potwierdzili przedstawiciele środowisk biznesowych, samorządowych, sfery badawczo-naukowej, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu wspierających rozwój biogospodarki. Podczas licznych sesji i paneli goście będą dyskutować na temat możliwości rozwoju gospodarczego regionów oraz wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Kongresie Biogospodarki, który odbędzie się w Vienna House Andel’s w Łodzi.

 Więcej informacji na stronie: www.bioeconomy.lodzkie.pl


Opłata konferencyjna:

0,00 zł

Organizatorzy konferencji:

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego


monika.staniszewska@lodzkie.pl

Dyscypliny naukowe:

Ekonomia, Ekologia i Ochrona Przyrody, Biotechnologia

Słowa kluczowe:

zmiany klimatu, ochrona przyrody, oze, biomateriały, bioekonomia, kongres biogospodarki, biogospodarka, bioprodukty

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://bioeconomy.lodzkie.pl/

Aktualizacja:  2017-10-10 10:02:50