Konferencje naukowe 2017/2018

 

II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA "Rozkręcimy Was - Koła Naukowe kuźnią talentów zarządzania- pasja, ludzie, projekty, działanie"


-
Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica
Kraków, Al. A. Mickiewicza 30 (zobacz na mapie)

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2017 r. na terenie AGH w Krakowie. Impulsem do zorganizowania konferencji, do której współtworzenia Państwa zapraszamy, jest 25. rocznica założenia Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie, działającego na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, przy Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, która przypada właśnie w 2017 roku. 

Pierwszy dzień Konferencji – Obrady na Akademii Górniczo-Hutniczej

Dedykowany jest głównie studentom i doktorantom AGH oraz innych polskich uczelni wyższych. Zakres panelu obejmuje tematykę związaną z ogólnie pojętymi zarządzaniem, ekonomiką, a także inżynierią produkcji, ze szczególnym nastawieniem na zarządzanie organizacjami oraz ich projektami.

Drugi dzień Konferencji – Obrady na Akademii Górniczo-Hutniczej

Dedykowany jest absolwentom AGH i innych polskich uczelni wyższych, a także przedstawicielom przedsiębiorstw przemysłowych. Referaty ukazujące dorobek naukowy oraz ścieżkę kariery będą stanowiły zarówno inspirację dla studentów w planowaniu przyszłych działań, jak i będą okazją do porównania doświadczeń oraz pozyskanej wiedzy.

Trzeci dzień Konferencji – Gra miejska po Krakowie

Nawiązywać będzie do 25-letniej działalności Studenckiego Koła Naukowego “Zarządzanie”.


Opłata konferencyjna:

Dostępny w regulaminie znajdującym się na stronie www

Organizatorzy konferencji:

W imieniu Organizatora za wszelkie sprawy związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem Konferencji odpowiedzialna jest Katarzyna Styk (tel. 508 694 753, e-maill: sknz@agh.edu.pl).


sknz@agh.edu.pl

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie, Inżynieria produkcji

Słowa kluczowe:

studenci, inżynieria produkcji, projekty, zarządzanie, pasja, ludzie, koło naukowe

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://sknz25.wixsite.com/konferencja

Aktualizacja:  2017-10-18 20:52:25