Konferencje naukowe 2017

 

Różne paradygmaty - różne spojrzenia na język


-
Collegium Maius Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Fosa Staromiejska 3
Toruń, Fosa Staromiejska 3 (zobacz na mapie)

Koło Młodych Językoznawców "Elipsa" już po raz trzeci ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów oraz doktorantów intresujących się językoznawstwem do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. "Różne paradygmaty - różne spojrzenia na język III" z cyklu Toruńskie Spotkania Młodych Językoznawców, która odbędzie się 7-8 grudnia 2017 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Zachęcamy do udziału wszystkich adeptów językoznawstwa, reprezentujących różne dyscypliny lingwistyczne oraz podejścia metodologiczne. Nie ograniczamy w żaden sposób tematyki wystapień, licząc na Państwa pomysłowość. Przewidujemy 20 minut na prezentację referatu i 10 minut na dyskusję.

Opłata konferencyjna wynosi 100 zł i zostanie przeznaczona na cele organizacyjne (materiały konferencyjne, przerwy kawowe, wieczorny bankiet). Tak jak w wypadku dwóch ostatnich edycji, także i w tym roku planujemy wydanie recenzowanej publikacji pokonferencyjnej w wersji elektronicznej. Artykuły będzie można przesyłać do 30 stycznia 2018 r.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wysłanie go do 10 listopada na adres: sknj.elipsa@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj:

https://docs.google.com/document/d/1zw--VwA-0oB93bTtgIDUCTC4sRZzNg2zwZJX981_iDA/edit?usp=sharing

Zapraszamy!


Opłata konferencyjna:

100 zł

Organizatorzy konferencji:

Koło Młodych Językoznawców "Elipsa"


sknj.elipsa@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Językoznawstwo

Słowa kluczowe:

językoznawstwo, paradygmaty

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://www.facebook.com/events/502974120037341/?active_tab=about

Aktualizacja:  2017-11-02 11:39:31