Konferencje naukowe 2017

 

,,Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie"


-
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 61 (zobacz na mapie)

,,ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE”

KONFERENCJA SKIEROWANA JEST DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATYKĄ ŻYWIENIA OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE, A W SZCZEGÓLNOŚCI DIETETYKÓW, TRENERÓW I INSTRUKTORÓW.


PROGRAM KONFERENCJI
1. Podstawowe zasady planowania żywienia osób aktywnych fizycznie (co każdy sportowiec powinien uwzględnić w swoim menu przed, w trakcie oraz po treningu…).
2. Podział i zastosowanie wybranych suplementów (m.in.: BCAA, odżywki białkowe, kreatyna, napoje dla sportowców, karnityna).
3. Wysiłek fizyczny a stan zapalny – wpływ diety.
4. Dieta bezglutenowa a wysiłek fizyczny.
5. Rola białka, tłuszczy i węglowodanów w organizmie sportowca.
6. Zapotrzebowanie energetyczne, a okres treningowy.
7. Powerfoods dla sportowców.
8. Koktajle przedtreningowe i potreningowe (najlepsze przepisy przykładowych koktajli).
9. Fakty i mity dotyczące treningu i diety sportowca.
10. Dieta wegańska dla biegaczy.

Dodatkowo w programie przewidzieliśmy czas na pytania. Po każdym przeprowadzonym wykładzie każdy z uczestników konferencji będzie miał okazję rozwiać swoje wszystkie wątpliwości.

CENNIK BILETÓW:
 Studencki 150 zł
 Normalny 170 zł
 Podwójny studencki 280 zł
 Podwójny normalny 310 zł

Studentów prosimy o zabranie ze sobą ważnej legitymacji.
W cenie konferencji: materiały szkoleniowe dla każdego z uczestników oraz poczęstunek (kawa, herbata, ciasta i cisateczka dietetyczne, przystawki owocowe). 

Podczas konferencji każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z usług firmy Vitago, która będzie przeprowadzała za pomocą profesjonalnego urządzenia dokładną analizę składu ciała z krótkim omówieniem.

Na konferencji nie zbraknie również firmy, która będzie oferowała naturalne soki (m.in.: przyspieszające przemianę materii, regulujące trawienie, poprawiajace pamięć, obniżające poziom cholesterolu....), jednocześnie zdradzając swoją domową recepturę ich przyrządzania. 


Każdy z uczestników pod koniec konferencji otrzyma imienny certyfikat.
Ilość miejsc ograniczona, o kolejności wpisania na listę decyduje termin uiszczenia opłaty (do 20.10.2017 roku).

Limit miejsc: 50 osób.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: szkolenia.konferencje.warsztat@gmail.com 
W wiadomościach na Facebooku: https://www.facebook.com/Dietetyk-kliniczny-Alicja-Wójtowicz-1598903717106259/ lub na podany numer telefonu: 508 614 315

Treść zgłoszenia: Konferencja - ,,Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie”, imię i nazwisko, numer telefonu.

Patronat medialny:

https://www.znamlek.pl/ 

ZnamLek - to serwis, który powstał z myślą o potrzebach osób kupujących leki, kosmetyki i suplementy. Liczba dostępnych na rynku produktów jest tak duża, że podjęcie właściwej decyzji jest dla konsumenta trudnym wyzwaniem. Dzięki tysiącom opinii o produktach pomagamy wybrać najodpowiedniejsze leki, kosmetyki i suplementy. Wiemy, że od trafnej decyzji w tym zakresie zależy zdrowie, dlatego dbamy o to, aby w serwisie pojawiły się bezstronne opinie wysokiej jakości.

Sponsorzy:

https://kcalmar.com/dietetyk/ 

Kcalmar.pro to najnowocześniejsze narzędzie dla dietetyków, które usprawnia ich pracę. Dostępne z każdego komputera i każdego miejsca na świecie, w formie aplikacji webowej, pozwala szybko układać zbilansowane, indywidualne jadłospisy, gromadzić kartoteki pacjentów oraz komunikować się z nimi za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

http://vitako.pl/ 

Vitako to firma, która wprwowadza na Polski rynek urządzenia, które pomagają w ocenie stanu zdrowia pacjentów borykających się z problemami utrzymania prawidłowej masy ciała. 
Urządzenia oferowane przez firmę Vitako wykorzystują bezpieczne, nieinwazyjne i wiarygodne metody analizy składu ciała (metoda BIA, BIS), za pomocą których można uzyskać wiele cennych informacji dotyczących stanu odżywienia oraz ogólnego stanu zdrowia organizmu. Ponadto możliwe jest uchwycenie licznych dysfunkcji, często trudnych do zdiagnozowania za pomocą tradycyjnych pomiarów antropometrycznych.


Organizatorzy konferencji:

mgr Alicja Wójtowicz


konferencje.szkolenia.warsztat@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Biologia Medyczna, Medycyna Wieku Rozwojowego, Kultura Fizyczna, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

sport, żywienie, Konferencja, aktywni

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu: