Konferencje naukowe 2017/2018

 

I Interdyscyplinarna Ogólnopolska Konferencja Studencko-Doktorancka pt. "Kreatywna edukacja"


-
Instytut Genetyki i Mikrobiologii, Wydział Nauk Biologicznych, Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, ul. Przybyszewskiego 63 (zobacz na mapie)

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Nauczycieli „Sowa” działającego na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego chcielibyśmy zaprosić Was na I Interdyscyplinarną Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Dydaktyków, pt. "Kreatywna edukacja".

Konferencja odbędzie się w dn. 01.12. – 03.12.2016 r. w Instytucie Genetyki i Mikorobiologii, Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego (Przybyszewskiego 63).

W konferencji mogą wziąć udział zarówno studenci jak i doktoranci. Wystąpienia powinny trwać ok. 15-20 min. Istnieje możliwość wystapień indywidualnych lub parami. W przypadku wystąpień w parach, prosimy oddzielne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

Każdy dzień stawia przed nami różne wyzwania, tylko od nas zależy jak sobie z nimi poradzimy! Stając w obliczu próby poszukujemy kreatywnych i skutecznych sposobów rozwiązywania ich. Wierzymy, że tak jak my, posiadacie swoje własne metody rozwiązywania różnych problemów napotykanych w życiu zawodowym. Szkoła, edukacja, nauczanie to bardzo szerokie zagadnienia, w których każdy odnajdzie coś dla siebie.

Konferencja bedzie podzielona na bloki tematyczne, które stworzą wasze wystąpienia. Wystąpienia mogą mieć różny charakter - od prezentacji poprzez zabawę, warsztaty do dyskusji. Możliwości jest co niemiara - ogranicza nas tylko wyobraźnia!


Organizatorzy konferencji:

Studenckie Koło Naukowe Nauczycieli "Sowa"


sknn.uwr@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Pedagogika, Psychologia

Słowa kluczowe:

edukacja, szkoła, nauczanie, pedagogika, studencka, nauczyciele, Konferencja, psychologia, aktywizacja, doktorancka, środki dydaktyczne

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://www.facebook.com/StudenckieKoloNaukoweNauczycieliSowa/

Aktualizacja:  2017-11-07 21:44:50