Konferencje naukowe 2018

 

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Rozmiar w Umyśle”


-
Collegium Maius UAM
Poznań, Fredry 10 (zobacz na mapie)

Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania działające przy Instytucie Psychologii UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zaburzeń odżywiania oraz obrazu ciała i cielesności na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Rozmiar w umyśle”.

To już czwarta edycja wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Tematyka której dotyczy konferencja wciąż nie jest wystarczająco często poruszana w naukach społecznych, pomimo że zaburzenia odżywiania i obrazu ciała to problemy powszechne, jeśli nie dominujące, w naszej kulturze. Panuje niedostatek wydarzeń, miejsc i publikacji dzięki którym zarówno młodzi naukowcy, jak i praktycy, mogą zdobyć lub zaprezentować aktualną wiedzę z tej dziedziny.

Konferencja składać się będzie z dwóch paneli: eksperckiego, na którym zagoszczą profesjonaliści, zajmujący się problematyką zaburzeń odżywiania w swojej codziennej pracy zawodowej oraz studencko-doktoranckiego, który stanowi ukłon w stronę wiedzy i inicjatywy młodych naukowców. Na zakończenie odbędą się także trzy warsztaty praktyczne.

Konferencja odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w godzinach 8:00 - 20:00. Miejsce wydarzenia to Sala Kuraszkiewicza w Collegium Maius, budynku Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Budynek znajduje się na ulicy Fredry 10, blisko Dworca PKP, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie są przystanki wielu linii komunikacji miejskiej.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy będą mieli zapewnione przerwy kawowe i drobny poczęstunek, a także możliwość wzięcia udziału w losowaniu książek i gadżetów sygnowanych logo UAM.

Zgłoszenia dla uczestników biernych przyjmowane są do 4 marca.

Zgłoszenia referatów i posterów przyjmowane będą do 12 kwietnia.

Więcej informacji:

Strona www - https://rozmiarwumysle.wordpress.com/

Facebook - https://www.facebook.com/rozmiarwumysle/

Mail - knzo.uam@gmail.com

W tym roku nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem dyrektora Instytutu Psychologii UAM, Prof. UAM Dr Hab. Mariusza Urbańskiego.

Patronatem objęli nas także:, Czasopismo Food Forum, Magazyn Psychologiczny Charaktery, Mojapsychologia.pl i Zdrowa Głowa, Centrum Psychodietetyki Agata Dutkiewicz, Psychologia-społeczna.pl, portal Park Psychologii, Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania, Wielkopolskie Centrum Zaburzeń Jedzenia, a także Instytut Psychodietetyki oraz Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Głównym sponsorem nagród rzeczowych dla czynnych oraz biernych uczestników konferencji jest producent żywności wegetariańskiej i ekologicznej firma Primavika, a także Wydawnictwo Naukowe UAM.


Opłata konferencyjna:

0 zł

Organizatorzy konferencji:

Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania, Instytut Psychologii UAM


knzo.uam@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Psychologia

Słowa kluczowe:

odżywianie, umysł, zaburzenia, UAM, Konferencja, psychologia, rozmiar

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http:// https://rozmiarwumysle.wordpress.com/

Aktualizacja:  2018-01-31 12:13:38