Konferencje naukowe 2018

 

XII Forum Kardiologii Obrazowej


-
Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź, Pomorska 251 (zobacz na mapie)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Forum Kardiologii Obrazowej, która zostanie zorganizowana w dniu 24 marca 2018 roku w Łodzi.
Jest to już XII edycja konferencji edukacyjnej i naukowej organizowanej w Łodzi, włączonej do oficjalnego kalendarza konferencji akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a poświęconej echokardiografii i innym technikom obrazowania, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Program konferencji uwzględnia zróżnicowany profil uczestników – jesteśmy przekonani, iż zainteresuje kardiologów, lekarzy chorób wewnętrznych i radiologów, ale liczymy, że okaże się on interesujący również dla lekarzy innych specjalizacji oraz studentów medycyny.

Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się eksperci w dziedzinie echokardiografii i kardiologii z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Zapraszamy do rejestracji, a także do udziału w odbywającej się równolegle XXIV Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej: www.lkk.umed.pl

* Konferencja została włączona do kalendarza obowiązkowych szkoleń akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii PTK. Uczestnicy otrzymują 50 punktów akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii PTK.


Opłata konferencyjna:

50 zł

Organizatorzy konferencji:

Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi


Dyscypliny naukowe:

Medycyna Kliniczna Niezabiegowa

Słowa kluczowe:

kardiologia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, konferencja łódź, arytmie, konferencja kardiologia, kardiologia łódź, echokardiografia

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://forumkardiologii.umed.pl/

Aktualizacja:  2018-02-01 21:50:53