Konferencje naukowe 2018

 

X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Oko w oko z Psychologią. Obszary badań pasjonujących.


-
Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS
Lublin, ul Narutowicza 12 (zobacz na mapie)

Koło Naukowe Psychologów UMCS ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w X edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem są pasjonujące badania z zakresu całej psychologii.

Obrady będą miały na celu zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz najbardziej interesującymi badaniami z zakresu współczesnej psychologii.

Konferencję uświetnią wykłady wygłoszone przez uznanych specjalistów. W dalszej części zorganizowane zostaną sesje referatowe oraz posterowe z udziałem pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów z różnych polskich ośrodków akademickich, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoją pracę w zakresie swoich psychologicznych zainteresowań.

Nasze poprzednie Konferencje z cyklu „Oko w oko...” o tematyce NeuroNauki, Internetu, cierpienia psychicznego, seksualności, stereotypów, cielesności, nieśmiałości, miłości i agresji, cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski. W związku z jubileuszową, dziesiątą edycją naszego przedsięwzięcia otwieramy się na wszystkie dziedziny psychologii i pasjonujące badania z ich zakresów.

Konferencja odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Uczestnictwo w konferencji (zarówno czynne, jak i bierne) jest bezpłatne oraz zostanie poświadczone stosownym zaświadczeniem.

Rejestracja:

Uczestnicy bierni: https://docs.google.com/forms/d/1Xh5zSXPNMWOkEccupPHxNNOP30AegM7juQUEdLHGo6o/viewform?edit_requested=true

Uczestnicy czynni: https://docs.google.com/forms/d/1FR14MnhhhdcCBgR2_hXNSJuk_U_5_7PKr5EQ_zJKKXc/viewform?edit_requested=true


Opłata konferencyjna:

udział bezpłatny

Organizatorzy konferencji:

Koło Naukowe Psychologów UMCS


oko.w.oko.z.psychologia@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Psychologia

Słowa kluczowe:

Lublin, psychologia, oko w oko

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu: