Konferencje naukowe 2018

 

KONGRES PSYCHIATRIA NIEOCZYWISTA


-
Polonia Palace
Warszawa, Al. Jerozolimskie 45 (zobacz na mapie)

 

  • Kongres skierowany jest do lekarzy praktyków rożnych specjalizacji: psychiatrów, kardiologów, urologów, gastrologów, anestezjologów, i innych., którzy w swojej codziennej pracy stykają się z zagadnieniami i trudnościami związanymi ze sferą psychiczną swoich pacjentów.
  • Formuła Kongresu jest bardzo praktyczna, oparta o przypadki z gabinetów i bogatej praktyki klinicznej zaproszonych wykładowców.
  • Gwarantujemy praktyczne, wielowątkowe podejście do prezentowanych zagadnień z dziedziny psychiatrii, kardiologii, urologii, bólu, gastrologii, ginekologii i innych. Sesje prowadzą wspólnie specjaliści z powyższych dziedzin medycyny   dzieląc się swoimi doświadczeniami, problemami i trudnościami w leczeniu chorych "nieoczywistych" - chorych u których zaburzenia psychiczne współistnieją z chorobami somatycznymi.   ?
  • Gwarantujemy interdyscyplinarne dyskusje, szukanie rozwiązań w konkretnych jednostkach klinicznych, bardzo przydatne  ?
  • W ramach sesji "Trudnych przypadków" omówione zostaną przypadki kliniczne z pogranicza psychiatrii, które stanowić będą doskonały materiał do dyskusji i nauki dla innych uczestników Kongresu.?
  • Zapraszamy także do spotkań z ekspertami w ramach "Gorących Stolików", stanowisk, przy których będą czekali na Państwa eksperci, z którymi można będzie przedyskutować swoje przypadki i doświadczenia kliniczne.  

Organizatorzy konferencji:

KIMZE


paulina.zaczek@kimzegroup.com

Dyscypliny naukowe:

Psychologia, Medycyna Kliniczna Zabiegowa

Słowa kluczowe:

psychiatria, kongres, nieoczywista

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://kimzeszkolenia.pl/

Aktualizacja:  2018-05-08