Konferencje naukowe 2018

 

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Zrozumieć Naukę" II edycja


-
Centrum Biznesowe „Faktoria”
Łódź, ul. Dowborczyków 25 (zobacz na mapie)

Fundacja Promovendi serdecznie zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Zrozumieć Naukę", która odbędzie się 29 września 2018 r. w Łodzi.

Koncepcja Konferencji opiera się na udzieleniu przez Uczestników odpowiedzi na 3 pytania – Co? Jak? Dlaczego? Pod tymi, na pierwszy rzut oka, prostymi hasłami kryją się trzy podstawowe informacje mające ogromne znaczenie dla nauki.

Co? – czyli czym zajmuje się naukowo? Jak? – czyli sposób wykonania badań i uzyskania rzetelnej odpowiedzi. Dlaczego? – czyli co jest powodem podjętych działań naukowych?

Jeśli chcecie podzielić się z innymi taką wiedzą lub usłyszeć odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy do rejestracji. Każdy uczestnik Konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa. Dla najciekawiej zaprezentowanych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody. Istnieje możliwość publikacji rozdziału w monografii naukowej. Warto wziąć udział w konferencji? Oceń sam! 


Opłata konferencyjna:

od 199

Organizatorzy konferencji:

Fundacja Promovendi


zrozumiecnauke@promovendi.pl

Dyscypliny naukowe:

Bibliotekoznawstwo, Filozofia, Historia i Archeologia, Językoznawstwo, Literaturoznawstwo, Kulturoznawstwo, Sztuki piękne, Religioznawstwo, Teologia, Ekonomia, Finanse, Organizacja i Zarządznie, Media i Komunikowanie, Nauki wojskowe, Pedagogika, Psychologia, Politologia, Prawo i Administracja, Socjologia, Astronomia, Biologia, Fizyka, Matematyka, Informatyka Teoretyczna, Geografia i Oceanologia, Ekologia i Ochrona Przyrody, Geologia, Geofizyka i Geochemia, Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Stomatologia, Farmacja, Kultura Fizyczna, Weterynaria, Architektura i Urbanistyka, Automatyka i Robotyka, Biotechnologia, Budowa i Eksploatacja Maszyn, Budownictwo, Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka, Geodezja i Kartografia, Górnictwo i geologia inż., Inżynieria chemiczna, Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji, Mechanika, Metalurgia, Rolnictwo i leśnictwo, Technologie Informacyjne (IT), Technologia żywnoći i żywienia, Telekomunikacja, Transport, Chemia, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

konferencja interdyscyplinarna, doktoranci, studenci, młodzi naukowcy

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://promovendi.nazwa.pl/wp/2018/04/24/zrozumiec-nauke-2018/

Aktualizacja:  2018-05-24 11:31:55