Konferencje naukowe 2018

 

Ogólnopolska konferencja naukowa nt. „Alternatywne sposoby rozwiązywania sporów (ang. ADR) – wymiar prawny, ekonomiczny i międzynarodowy”


-
Aula Collegium Novum UJ, Uniwersytet Pedagogiczny im.KEN w Krakowie
Kraków, ul.Gołebia 24, Kraków i ul. Podchorążych 2, Kraków (zobacz na mapie)

Pierwsza w Polsce konferencja naukowo – praktyczna, która prezentuje arbitraż, mediacje i negocjacje w sposób ciekawy i wyjątkowy.

Koncentruje się na praktyce stosowania arbitrażu i mediacji oraz technikach jakie są stosowane w negocjacjach.

Wyjątkowość konferencji sprowadza się przede wszystkim do prelegentów, którzy są wybitnymi znawcami w swojej dziedzinie.

Konferencja naukowa jest poświęcona tematyce dotyczącej alternatywnych metod rozwiązywania sporów tzw. ADR, jakimi są arbitraż, mediacja i negocjacje, na płaszczyźnie krajowej oraz międzynarodowej.

Celem konferencji jest upowszechnienie ADR poprzez ukazanie zalet  w stosowaniu  arbitrażu, mediacji i negocjacji  i odchodzenie od rozstrzygania sporów w drodze sądowej.

Prezentacja arbitrażu, mediacji i negocjacji  przez znawców tematyki będących przedstawicielami nauki i praktyki spowoduje, iż uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję pozyskania bezcennej wiedzy praktycznej, która zostanie przedstawiona na przykładach.

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty.


Opłata konferencyjna:

180

Organizatorzy konferencji:

Uniwersytet Pedagogiczny im.KEN w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Krakowie


adr@up.krakow.pl

Dyscypliny naukowe:

Prawo i Administracja

Słowa kluczowe:

mediacje, arbitraż, negocjacje

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://adrkonferencja.up.krakow.pl/

Aktualizacja:  2018-06-11