Konferencje naukowe 2018

 

Dokumentacja Placówki Medycznej


-
Hotel Mercure Poznań
Poznań, Roosevelta 20 (zobacz na mapie)

Tematyka tegorocznego spotkania odnosi się do kwestii  poprawnego prowadzenia i  zarządzania  dokumentacją medyczną w placówkach medycznych, w świetle nieustannych zmian w przepisach prawa. 

Obecnie stoimy u progu wejścia w życie elektronicznej dokumentacji medycznej, która przyczyni się znacząco do  zmiany zakresu niektórych problemów, związanych z poruszanym zagadnieniem. Zmieni się sposób kontrolowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia  Świadczeniodawców, zmienią się również kwestie prawne dot. udostępniania dokumentacji pacjentów uprawnionym instytucjom bądź osobom.

Dwudniowa konferencja zgromadzi wielu znakomitych prelegentów świata medycyny i prawa. Zaprezentują oni swoje stanowiska na temat dokumentacji medycznej w  placówkach medycznych o różnych profilach. Ponadto, będzie to   doskonała okazja  do pogłębienia dialogu między środowiskami medyczno-prawniczymi.   


Opłata konferencyjna:

200-450

Organizatorzy konferencji:

Wielkopolskie Centrum Onkologii, Katedra i Zakład Elektroradiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Zdrowia Publicznego - Oddział Wielkopolski


karolina.kucnerowicz@wco.pl

Dyscypliny naukowe:

Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

ochrona zdrowia, NFZ, dokumentacja medyczna, regulacje prawne, kontrola, dokumentacja elektroniczna

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://www.wco.pl/dm2018/

Aktualizacja:  2018-06-20 09:53:59