Konferencje naukowe 2018

 

HR W BIZNESIE


-
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Toruń, Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Młodzieżowa 31a, 87-100 Toruń (zobacz na mapie)

HR. Od Resources do Relations

 

25 października w Toruniu odbędzie się druga edycja konferencji HR W BIZNESIE, której patronuje Personel & Zarządzanie. Impreza, organizowana przez FlexHR i Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu, w tym roku poświęcona jest tematowi Human Relations.

 

Z jednej strony cały czas, zgodnie z pierwotnym rozszyfrowaniem skrótu HR, mówimy o zasobach. Jednak dziś mocny akcent stawia się na komunikację, empatię, skoncentrowanie się na człowieku. Dlatego tegoroczna konferencja HR W BIZNESIE proponuje spojrzenie na HR jako na Human Relations.

- Human Relations to nie tylko zmiana słowa. To przede wszystkim zmiana stylu myślenia o naszej branży. Ale czy postawienie Człowieka na pierwszym miejscu jest możliwe? I czy chcemy tej zmiany? O tym porozmawiamy w październiku w Toruniu – mówi Ewa Korecka, Dyrektor Generalna FlexHR.

Konferencja HR W BIZNESIE to jeden intensywny dzień w Grodzie Kopernika, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania siedmiu wystąpień oraz wezmą udział w jednym z ośmiu warsztatów.

- Zaprosiliśmy gości, którzy w swojej praktyce zawodowej koncentrują się na Człowieku. Dzięki swojej praktyce w obszarze HR, komunikacji czy design thinking podzielą się doświadczeniem oraz pokażą rozwiązania, dzięki którym łatwiej będzie przechodzić od Resources do Relations – dodaje Monika Żuchlińska, Dyrektor Działu Partnerów Strategicznych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Wśród prelegentów i prowadzących warsztaty znajdują się m.in. Agata Dulnik, Piotr Bucki, Beata Michalska-Dominiak, Wanda Brociek, Kasia Borowicz, Łukasz Dębski czy Izabela Mazurek-Turska.

Rejestracja na konferencję HR W BIZNESIE Human Relations jest możliwa przez stronę: www.hrwbiznesie.com.


Opłata konferencyjna:

230 PLN brutto / os. - EARLY BIRD do 31.08.2018

Organizatorzy konferencji:

FlexHR Doradztwo Personalne Agnecja Zatrudnienia sp. z o.o.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu


kontakt@hrwbiznesie.com

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie

Słowa kluczowe:

komunikacja, social media, HR, human resources, design thinking, employer branding, Human Relations, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, FlexHR, sourcing

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://www.hrwbiznesie.com

Aktualizacja:  2018-08-13 12:39:25