Konferencje naukowe 2018

 

Górnicze Forum Ekonomiczne


-
Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica
Kraków, Al. A. Mickiewicza 30 (zobacz na mapie)

Międzynarodowe Górnicze Forum Ekonomiczne to konferencja, która w innowacyjny i nowoczesny sposób traktuje o problemach tradycyjnego biznesu. Górnicze Forum Ekonomiczne to wielowątkowe spotkanie ludzi nauki z praktykami branży górniczej i okołogórniczej, poświęcone tematom dotyczącym efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstw oraz dające możliwość zapoznania się z najlepszymi światowymi praktykami wykorzystywanymi z sukcesem w wymagającej branży górniczej. Podczas spotkania będą miały miejsce dyskusje i debaty poświęcone trendom rynkowym oraz wyzwaniom związanym z zarządzaniem, ekonomiką, organizacją i finansami przedsiębiorstw, funkcjonujących w branży górniczej jak również w ich otoczeniu. Wymiana doświadczeń i poglądów będzie również odbywać się poprzez prezentacje artykułów naukowych umiejscawiających problemy praktyczne w nurcie aktualnych trendów badawczych i rozwojowych.

Górnicze Forum Ekonomiczne przyczyni się do wzrostu świadomości i ukształtowania opinii dotyczących branży górniczej w świetle transparentnego kreowania jej wizerunku oraz istotnego jej znaczenia dla otoczenia biznesowego, społecznego i środowiskowego.


Opłata konferencyjna:

1599 zł

Organizatorzy konferencji:

dr hab. inż. Arkadiusz Kustratel. +48 601 277 812dr inż. Artur Batortel. +48 512 425 207dr inż. Paweł Bogacztel. +48 606 212 820dr inż. Anna Wiktor-Sułkowskatel. +48 510 913 274


gfe@agh.edu.pl

Dyscypliny naukowe:

Finanse

Słowa kluczowe:

energetyka, Górnictwo, wydobycie, finanse, ekonomia

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  http://ww.gfe.agh.edu.pl

Aktualizacja:  2018-09-05 09:19:42