Konferencje naukowe 2018

 

III Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców ,,Psychoróżności"


-
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
Katowice, ul. Bankowa 11a (zobacz na mapie)


Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego działające na Wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim ma zaszczyt zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencje Młodych Naukowców „Psychoróżności”, która odbędzie się w dniu 22 listopada 2018r w Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.
Wydarzenie ma na celu krzewienie i propagowanie dorobku naukowego młodych badaczy z polskich ośrodków akademickich z zakresu psychologii. Konferencja skierowana jest do studentów, dając im możliwość przedstawienia swoich pierwszych prac badawczych oraz uzyskania informacji zwrotnej od Komitetu Naukowego.

Obowiązuje dowolność tematów, z zastrzeżeniem, że powinny one podejmować szeroko pojętą tematykę psychologiczną. Czas trwania wystąpienia nie może przekraczać 10 minut. Prace zgłaszane na Konferencję nie mogą być publikacją wyników pracy magisterskiej.

Prace prezentowane na Konferencji mogą być przedstawiane w formie referatowej lub posterowej (format posteru: B1, 100x70 cm). Abstrakt nie przekraczający limitu 250 słów należy przesyłać do 31 października 2018 roku poprzez formularz zgłoszeniowy:
https://goo.gl/forms/z6sxDx70efT3RhLo1

Abstrakt powinien zawierać informacje dotyczące – podstaw teoretycznych, pytania i hipotezy badawcze, procedurę badawczą oraz wyniki i wstępne wnioski.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: knpitp@gmail.com

Udział w Konferencji jest bezpłatny.


Z wyrazami szacunku,
Komitet organizacyjny
II Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Psychoróżności”


Opłata konferencyjna:

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Organizatorzy konferencji:

Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego


knpitp@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Psychologia

Słowa kluczowe:

wiedza, rozwój, badania, psychologia

Lokalizacja konferencji

Pokaż w pobliżu:

Źródło:  https://www.facebook.com/SKPiTP/

Aktualizacja:  2018-09-22 12:12:13