Konferencje naukowe 2019

 

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie


-
Lublin

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie
7 czerwca 2019 r.

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Metody chromatograficzne w nauce, przemyśle i medycynie. Celem wydarzenia jest próba pokazania wszechstronnego wykorzystania metod chromatograficznych w różnych dziedzinach życia i nauki. Metody rozdziału chromatograficznego znajdują szerokie zastosowanie zarówno w biotechnologii, chemii, medycynie, farmacji jak i ochronie środowiska. Polegają one na chemicznej analizie instrumentalnej, w której dokonuje się podziału substancji. Techniki chromatograficznego rozdziału cząstek pełnią ważną rolę w wielu sektorach. Konferencja jest próbą ukazania pełnej gamy ich zastosowań oraz zachęceniem profesjonalistów z różnych dziedzin do podjęcia dialogu oraz nawiązywania współpracy w celu zwiększenia innowacyjności i aplikacyjności prowadzonych badań.

Konferencja skierowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, pasjonatów tematu oraz osób wykorzystujących techniki chromatograficzne w swojej pracy zawodowej.


Rejestracja trwa do:

przedłużona tura do 21 maja 2019 r.


Więcej informacji na stronach:

http://www.chromatograficzna.pl/

https://www.facebook.com/metody.chromatograficzne/


Kontakt:

kontakt@chromatograficzna.pl
+48 733 933 416


Opłata konferencyjna:

179-219

Organizatorzy konferencji:

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
kontakt@chromatograficzna.pl

+48 733 933 416


Dyscypliny naukowe:

Biologia, Biologia Medyczna, Biotechnologia, Inżynieria chemiczna, Chemia

Słowa kluczowe:

chromatografia, edukacja, ochrona środowiska, nauka, środowisko, przemysł, medycyna, Farmacja, biotechnologia, nauki medyczne, konferencja medyczna, biologia, chemia, nauki farmaceutyczne, tygiel, konferencja tygiel, metody chromatograficzne, techniki analityczne, konferencja biotechnologiczna, tygiel 2019


Źródło:  http://www.chromatograficzna.pl/

Aktualizacja:  2019-05-17