Konferencje naukowe 2018

 

Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy


-
Novotel Łódź Centrum
Łódź, Piłsudskiego 11A (zobacz na mapie)

Ogólnopolska konferencja zatytułowana

 „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”

Organizowana jest przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy działające w Instytucie Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi.

Konferencja odbędzie się dnia 13 grudnia 2018 roku w hotelu Novotel Łódź Centrum, przy ulicy Piłsudskiego 11A. Odbywa się ona pod honorowym patronatem Głównego Inspektora Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz portalu RaportCSR.pl.

Udział w konferencji, materiały, wyżywienie oraz parking są dla uczestników bezpłatne. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://pracanazdrowie.pl/rejestracja-2018/#

 Konferencja jest organizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Uczestnicy obrad będą mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które wspierają zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. W czasie konferencji swoje działania w tym obszarze zaprezentują następujące firmy/organizacje: Cemex Polska Sp. z o.o., ING Bank Śląski, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Sitech Sp. z o.o., Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan. Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów Uczestnicy rozwiną swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.

W czasie konferencji nastąpi inauguracja Sieci Menadżerów Promocji Zdrowia w Pracy. Informację na jej temat wraz z deklaracją przystąpienia do Sieci znajdą Państwo na stronie www.pracanazdrowie.pl. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zapisu.

 W sprawach organizacyjnych związanych z konferencją prosimy o kontakt z Panem Sebastianem Kryścińskim PHIN Consulting:

 tel. 784-976-446

e-mail: sebastian.kryscinski@phin.pl

 

W przypadku pytań związanych z tematyką, programem wydarzenia zapraszamy do kontaktu:

 Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy

tel.: 42 6314 686

tel./fax: 42 6314 685

e-mail: whpp@imp.lodz.pl

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2213256158998551/.

 

 


Organizatorzy konferencji:

Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy Instytutu medycyny Pracy w Łodzi im. prof. J. Nofera


kamila.knol-michalowska@imp.lodz.pl

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie

Słowa kluczowe:

zarządzanie wiekiem, zarządzanie zdrowiem, różne generacje pracowników


Źródło:  https://pracanazdrowie.pl/o-konferencji/

Aktualizacja:  2018-12-04 15:01:26