Konferencje naukowe 2019

 

Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia - Katowice


-
Park Inn by Radisson Katowice
Katowice, Bytkowska 1A (zobacz na mapie)

! DLA PIERWSZYCH 50 ZAREJESTROWANYCH OSÓB UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST DARMOWY !
Wystarczy podczas rejestracji podać hasło ‘’partner’’. Rejestracja pod linkiem - http://www.ibfgroup.pl/konferencje/forum-innova-med-management-katowice-14-04-2019/rejestracja-med-katowice-2019.html

Kogo zapraszamy na konferencje?
Dyrektorów szpitali i wszystkich publicznych placówek służby zdrowia, lekarzy, managerów ochrony zdrowia, pielęgniarki i pielęgniarzy, ratowników medycznych, właścicieli prywatnych klinik i gabinetów medycznych, kadrę zarządzającą placówkami medycznymi oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w ochronie zdrowia i chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Jakie tematy zostaną poruszone?
W ramach całego cyklu zostaną poruszone przez naszych wybitnych ekspertów między innymi tematy dotyczące zmian w służbie zdrowia planowanych przez Ministerstwo na 2019 rok, praw pacjenta oraz praw lekarza, zmian związanych z RODO, marketingu medycznego, innowacji technologicznych w medycynie, optymalizacji kosztów w służbie zdrowia oraz wiele, wiele więcej.

Dokładna agenda zostanie przesłana bliżej terminu wydarzenia. 

Każdemu uczestnikowi przysługuje poczęstunek, możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w kuluarach, udział we wszystkich wykładach, certyfikat uczestnictwa (wydawany na życzenie i wysyłany pocztą po konferencji).

W ramach cyklu Innova Med zrealizowaliśmy już ponad 100 spotkań w całej Polsce w ciągu dwóch lat, na których zjawiło się ponad 3000 zadowolonych klientów.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.ibfgroup.pl


Opłata konferencyjna:

0-199zł

Organizatorzy konferencji:

Innova Business Forum Group sp. z o.o.


biuro@ibfgroup.pl

Dyscypliny naukowe:

Organizacja i Zarządznie, Pielęgniarstwo, Stomatologia, Zdrowie PubliczneŹródło:  http://www.ibfgroup.pl

Aktualizacja:  2018-12-11 12:52:28