Konferencje naukowe 2019

 

Bezpłatna konferencja EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie


-
Hotel Almond
Gdańsk, Toruńska 12 (zobacz na mapie)

Ostatnia w roku konferencja z cyklu "EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie" - dowiedz się jak usprawnić zarządzanie i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę! 

Nowoczesne narzędzia informatyczne mają nam pomóc w ciągłym i wygodnym wglądzie do wszystkich dokumentów, w sprawnym planowaniu, sterowaniu i kontroli w firmie, ale również ułatwić komunikację naszych pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych.

Zachęcamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby są zainteresowane nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami do zarządzania dokumentacją, automatyzacji oraz digitalizacji i archiwizacji dokumentów.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:
* Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
* Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy? 
* Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Strona konferencji: https://gigacon.org/event/eoif_gda_19/

W trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_gda_19/


Organizatorzy konferencji:

GigaCon


justyna.cieslak@gigacon.org

Dyscypliny naukowe:

Technologie Informacyjne (IT)

Słowa kluczowe:

archiwizacja, Pomorskie, księgowość, informatyzacja, firma, IT, IT, gdańsk, digitalizacja, informatyka, kadry, zarządzanie, instytucja, dokumentacja, Konferencja, obieg dokumentów, systemy IT, JPK, elektroniczny obieg informacji, skanowanie, automatyzacja, trójmiasto, dział IT, efaktura, edokumentacja


Źródło:  https://gigacon.org/event/eoif_gda_19/

Aktualizacja:  2018-12-28 14:36:44