Konferencje naukowe 2019

 

XIV Kongres Medycyny Rodzinnej


-
Zakopane

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XIV Kongresie Medycyny Rodzinnej, który w tym roku odbędzie się w Zakopanem w dniach 29 maja - 1 czerwca 2014 roku. pod hasłem „Medycyna Rodzinna - trudna droga na szczyt”.

Wzorem poprzednich lat, XIV Kongres Medycyny Rodzinnej będzie spotkaniem przede wszystkim o charakterze naukowym i edukacyjnym. Planowane są liczne sesje edukacyjne, prezentacje doniesień naukowych w postaci prezentacji ustnych i plakatowych oraz warsztaty, a wszystko dopełnione szczyptą dobrej zabawy i rozrywki.

Wśród zaproszonych gości i wykładowców Kongresu znajdą się jak co roku, wybitni eksperci i niekwestionowane autorytety z kraju i zagranicy.

Podczas sesji plenarnych i wykładowych organizowanych przez Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce poruszane będą tematy dotyczące problemów klinicznych oraz spraw związanych z organizacją i prowadzeniem praktyki lekarza rodzinnego.

Podczas Kongresu zostaną przedstawione między innymi tematy z zakresu - antybiotykoterapii, dermatologii, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, genetyki, informatyzacji, kardiologii, leczenia oparzeń, medycyny podróży, pediatrii, osteoporozy, psychogeriatrii, psychoonkologii, radiologii, reumatologii, wakcynologii, zespołu metabolicznego.

Uczestnictwo w XIV Kongresie Medycyny Rodzinnej upoważnia do uzyskania min. 18 punktów edukacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6.10.2004 roku w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. Nr 231, poz. 2326 z późn. zm.).

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej Kongresu:www.kongres2014.pl


Organizatorzy:

Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce


kongres@zizce.edu.pl

Dyscypliny naukowe:

Biologia Medyczna, Medycyna Kliniczna Niezabiegowa, Medycyna Wieku Rozwojowego, Pielęgniarstwo, Farmacja, Kultura Fizyczna, Zdrowie Publiczne

Słowa kluczowe:

medycyna rodzinna, kongres, lekarz rodzinny, kongres medycyny rodzinnej, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, Zakopane

Źródło:  http://www.kongres2014.pl