Konferencje naukowe 2019

 

Szkolenie farmaceutyczne punktowane : " Bezpieczeństwo stosowania leków OTC i suplementów diety w okresie ciąży i karmienia piersią"


-
Opole

Fundacja „BEZPIECZNA FARMAKOTERAPIA”
oraz
firma Salus International sp. z o.o.
serdecznie zapraszają Państwa
do udziału w szkoleniu z cyklu
„Bezpieczeństwo stosowania leków OTC
i suplementów diety w okresie ciąży i karmienia piersią”

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające przyznanie 6 punktów twardych w systemie ciągłego szkolenia farmaceutów. Warunkiem uzyskania punktów edukacyjnych jest zaliczenie testu obejmującego materiał szkoleniowy.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 6 kwietnia 2013 r. Potwierdzenie należy dokonać telefonicznie pod numerem 32 788 55 44 lub drogą mailową: f.jedrzejczyk@salusint.com.pl.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Rozpoczęcie szkolenia: godz. 10:00. Prosimy o przybycie 15 minut przed ustalonym terminem.
Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 61 zł (tj. 50 zł netto +23%VAT).
Opłaty za szkolenie należy wpłacać na rachunek bankowy Fundacji „Bezpieczna Farmakoterapia”, z siedzibą w Krakowie przy ul. Św. Krzyża 17, w banku Bank BPH S.A. Oddział w Krakowie, ul. Kielecka 2 nr 71 1060 0076 0000 3200 0142 9401 z dopiskiem w tytule przelewu „Szkolenie Bezpieczna Farmakoterapia – Opole– imię i nazwisko uczestnika”.


Organizatorzy:

Fundacja Bezpieczna FarmakoterapiaSalus International


Dyscypliny naukowe:

Farmacja

Słowa kluczowe:

szkolenie, Farmacja, Opole, Punktowane, Punkty

Źródło:  http://bezpiecznafarmakoterapia.pl/