Konferencje naukowe 2019

 

3. Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA "Zdrowie reprodukcyjne i seksualne"


-
Warszawa

"ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE" zagościło już w corocznym kalendarzu spotkań specjalistów medycyny. Dwie pierwsze edycje Kongresu jasno pokazały, że istnieje duża potrzeba dyskusji na temat prokreacji i seksualności wśród wielu specjalności lekarskich. Wielowymiarowe spojrzenie na problemy współczesnej kobiety i mężczyzny stało się zatem stałym elementem podejmowanej podczas Kongresów dyskusji.

Dzięki sukcesowi dwóch poprzednich edycji z jeszcze większym entuzjazmem zapraszamy Państwa do udziału w obradach przyszłorocznego Kongresu z cyklu KOBIETA I MĘŻCZYZNA, który odbędzie się 12-13 kwietnia 2013 wWarszawie. Niezmiennie zagwarantujemy Państwu całe spektrum tematów począwszy od najnowszych standardów diagnostyczno-terapeutycznych po zagadnienia dotyczące niepłodności, techniki zabiegowe, farmakoterapię czy zdrowie psychiczne. Nie pominiemy tematów kontrowersyjnych, odpowiemy na trudne pytania, poruszymy kwestie dotychczas nieomawiane. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy najwybitniejszych wykładowców z kraju i zagranicy. Wykład inaugurujący obrady trzeciej edycji Kongresu wygłosi prof. P. Ganesan Adaikan z Singapuru, światowej sławy ekspert w dziedzinie leczenia męskich i żeńskich zaburzeń seksualnych, były przewodniczący Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM). Udział potwierdzili również prof. Leon Speroff (USA), żywa legenda ginekologii, a także dr Annamaria Giraldi(Dania), Przewodnicząca Skandynawskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Ich obecność to gwarancja doskonałego poziomu merytorycznego wykładów i wysokiej frekwencji.

Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE to wyjątkowe wydarzenie medyczne w Polsce (łączna liczba uczestników poprzednich dwóch edycji wyniosła 1600 osób). Każdorazowo bierze w nim udział kilkudziesięciu wybitnych prelegentów z wiodących ośrodków naukowych z kraju i z zagranicy. Wszystkie prelekcje tłumaczone są symultanicznie


Organizatorzy:

Omni Consumer Info Sp. z o.o.


Dyscypliny naukowe:

Medycyna Kliniczna Niezabiegowa

Słowa kluczowe:

ginekologia, urologia, Kobieta i Mężczyzna, seksuologia, kongres medyczny, zdrowie reprodukcyjne i seksualne

Źródło:  http://kobietaimezczyzna.info