Konferencje naukowe 2019

 

Nano PL 2014 16-17 Października


-
Kielce

Konferencja Nano PL 2014: „Nano Technologia i Zaawansowane Materiały dla Innowacyjnego Przemysłu”

Pora na dynamiczny rozwój nanotechnologii w Polsce. To obszar być może największych innowacji z perspektywą na kilkanaście następnych lat. Niemalże co chwilę można usłyszeć o nowych rozwiązaniach pojawiających się na świecie wykorzystujących nanotechnologie i nanomateriały w najprzeróżniejszych dziedzinach: farby, lakiery, kosmetyki, higiena, medycyna, elektronika, budownictwo po przemysł maszynowy i hutnictwo.

Nasze konferencje Nano Pl, organizujemy od 2007. Konferencja służy przyspieszeniu wprowadzania opartych na nanotechnologii rozwiązań w polskim przemyśle. Poprzednio Nano PL towarzyszyło Międzynarodowej Konferencji  European Materials Research Society E-MRS Fall Meeting organizowanej w Warszawie.

Formuła: tej konferencji to równy udział prezentacji ze strony przemysłu oraz naukowców. Ma to na celu pokazanie jakie rozwiązania są poszukiwane przez przemysł i na jakich kierunkach rozwoju się skupia. Z drugiej strony biznes wciąż poszukuje nowych projektów w które mógłby zainwestować. Dlatego zapraszamy naukowców do prezentowania wyników badań na rożnym stopniu technologicznego rozwoju.

Organizatorzy: Instytut Wysokich Ciśnień PAN, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii  sp. z o. o. Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii.

Pod patronatem European Materials Research Society.

Honorowy patron : prof. Jerzy Kącki Przewodniczący Rady NCBR


Organizatorzy:

Instytut Wysokich Ciśnień PAN, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii  sp. z o. o. Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii.


namf.contact@gmail.com

Dyscypliny naukowe:

Inżynieria materiałowa

Słowa kluczowe:

nanotechnologia, nanomateriały, bionanomateriały, nanomedycyna, nanocosmetyki

Źródło:  http://labnano.pl/NanoPL