Konferencje naukowe 2019

 

10. Sesja Linuksowa


-
Wrocław

Sesja Linuksowa

Konferencji linuksowych w Polsce jest mało. Sesja Linuksowa jest największą z nich. Odbywa się od 10 lat, a co roku jest coraz lepiej.

W każdej edycji mamy okazję posłuchać prelekcji od przedstawicieli firm, entuzjastów, a także gości spoza Polski. Ich tematyka jest różnorodna – od samego kernela Linuksa, przez narzędzia których używamy, po ogólne zagadnienia związane z wolnym i otwartym oprogramowaniem. Dzięki temu, wiele osób znajduje coś dla siebie, a każdy zainteresowany dowie się czegoś nowego.

 

Call for Papers

Interesujesz się Linuksem? Wykorzystujesz go w swojej pracy? Używasz jakiegoś ciekawego oprogramowania w nietuzinkowy sposób? Nieważne czy jesteś zawodowcem, czy po prostu entuzjastą. Chciałbyś o tym opowiedzieć? W takim razie zapraszamy do wystąpienia!

Już po raz dziesiąty zapraszamy wszystkich miłośników systemów spod znaku pingiwna na Sesję Linuksową. Jak co roku dajemy również możliwość wygłoszenia swojej prelekcji każdemu zainteresowanemu.


Organizatorzy:

Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne, Politechnika Wrocławska


Dyscypliny naukowe:

Informatyka Teoretyczna, Technologie Informacyjne (IT)

Słowa kluczowe:

oprogramowanie, systemy komputerowe, linux, linuks, oplne oprogramowanie, otwarte oprogramowanie, programy komputerowe, aplikacje komputerowe

Źródło:  http://10.sesja.linuksowa.pl/pl/