Konferencje naukowe 2019

 

International Focus Programme Final Conference: Health Law


-
Gdańsk

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w jednym z największych przedsięwzięć o tematyce prawa medycznego zorganizowanych w przeciągu ostatnich lat.


Konferencja jest finalnym projektem, podsumowującym trzyletnią działalność ELSA International na polu prawa medycznego. ELSA Gdańsk musiała dołożyć najwyższych starań, aby zostać organizatorem tego prestiżowego wydarzenia. Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego powitamy najszacowniejszych przedstawicieli prawniczego i medycznego środowiska. Konferencja ta jest kierowana do studentów prawa i medycyny, kręgów prawniczych oraz medycznych, a także społeczności międzynarodowej.


Wierzymy, że będzie to szansa na współrealizację wizji, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie 36 miesięcy. Projekty ELSA Gdańsk to profesjonalizm, wiarygodność, innowacja i zaangażowanie. Udowodniliśmy to w 2009 r., wygrywając sposobność do zorganizowania tego samego projektu, wówczas o tematyce prawa własności intelektualnej.


Mamy nadzieję, że będą Państwo świadkami sukcesu tej konferencji. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością w maju na Wydziale Prawa i Administracji jednego z najprężniej rozwijających się ośrodków akademickich w Polsce.


Organizatorzy:

ELSA Gdańsk


Dyscypliny naukowe:

Prawo i Administracja, Medycyna Kliniczna Zabiegowa, Farmacja

Słowa kluczowe:

prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo kosmetyczne

Źródło:  http://www.health-law.pl/index.php?Name=home