Konferencje naukowe 2019

 

Best Western Hotel Felix***

Warszawa, mazowieckie

Jest takie miejsce na hotelowej mapie Warszawy, gdzie odpoczynek i efektywna praca pozostają ze sobą w pełnej zgodzie. Ustronny zakątek, gdzie nie dociera hałas śródmieścia - ale położony zaledwie kilka kilometrów od centrum stolicy. Hotel, który jest nowoczesny, elegancki i komfortowy - a przy tym zaskakuje atrakcyjną ceną. Centrum konferencyjne, a zarazem doskonałe miejsce na odpoczynek. Taki właśnie jest trzygwiazdkowy BEST WESTERN Hotel Felix znajdujący się na warszawskiej Pradze. To prawdziwe miejsce spotkań - nie tylko tych biznesowych. Hotel Felix należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, kierującej swoją ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych. Zgodnie z misją grupy, zapewnia on swoim gościom zarówno doskonałe warunki do pracy, jak i przyjemną atmosferę służbowych spotkań. Hotel dysponuje wygodnymi, przestronnymi pokojami, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym oraz świetną gastronomią, co czyni z niego idealne miejsce na organizację biznesowych spotkań, szkoleń, konferencji czy bankietów. Walory hotelu docenią jednak także goście przyjeżdżający do Warszawy w celach turystycznych, którzy odnajdą tutaj komfortowe warunki do odpoczynku.


www.bwfelix.plSale konferencyjne

Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi wyposażonymi w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, flip-chart, oraz ekran. Na zamówienie możemy także Państwu udostępnić profesjonalny projektor oraz dodatkowy sprzęt multimedialny.
Oprócz dużych sal konferencyjnych, do Państwa dyspozycji oddajemy także pięć mniejszych, kameralnych sal warsztatowych. W każdej z nich może jednocześnie pracować ok. 15 osób.
Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 150 osób i wyposażona jest w:
  • sprzęt nagłośnieniowy,
  • odtwarzacz DVD,
  • bezprzewodowe łącze internetowe,
  • flip-chart,
  • rzutnik slajdów
  • ekran.

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala Haga 85m2 100 70 50  
Sala Bruksela 126m2 150 90 90  
Sala Nicea 75m2 70 50 50  
Sale Warsztatowe 21m2 20 13 13  

Zakwaterowanie

Best Western Hotel Felix***

Chcemy mieć pewność, że po dniu wypełnionym zajęciami - czy to służbowymi, czy związanymi ze zwiedzaniem stolicy - każdy z naszych gości odnajdzie w swoim hotelowym pokoju niezakłócony, przywracający siły wypoczynek. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z pokoi spełniał oczekiwania naszych gości.
Do ich dyspozycji oddajemy aż 227 doskonale wyposażonych, jedno- i dwuosobowych pokoi w Warszawie o eleganckim wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu - w standardzie LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX.


www.bwfelix.pl

Catering

Restauracje

Dobry hotel to znacznie więcej niż tylko komfortowe pokoje i dobrze wyposażone sale konferencyjne. Wiemy, że po pełnym zajęć dniu nasi goście chcą spędzić czas w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Wiemy także, że podczas wyjazdów służbowych najważniejsze rozmowy odbywają się często nie w trakcie oficjalnych spotkań, ale "po godzinach". Dlatego też naszym gościom proponujemy dania kuchni polskiej i kontynentalnej w restauracji Nova, mistrzowsko przygotowane drinki w Lobby Barze oraz relaks w klubie After Five. Zaplecze gastronomiczne hotelu Best Western Felix polecamy nie tylko zatrzymującym się u nas gościom. Jest to bowiem doskonałe miejsce na organizację bankietów, imprez integracyjnych i okolicznościowych, a także wesel w Warszawie.

Kontakt:

Best Western Hotel Felix***

Adres:
ul. Omulewska 24
04-128, Warszawa

Telefon: 22 210 70 00

Fax: 22 210 79 00

E-mail: hotel@bwfelix.pl

www: www.bwfelix.pl