Konferencje naukowe 2019

 

Golf Park Lipowy Most

Supraśl, podlaskie

Położenie hotelu Golf Park Lipowy Most w bliskiej odległości od Białegostoku i niedalekiej od Warszawy połączone z unikalnymi walorami przyrodniczymi Podlasia sprzyja weekendowemu wypoczynkowi jak również organizacji szkoleń, konferencji, czy sympozjów naukowych.

Liczba 42 jest dla nas szczęśliwa, tyle pokoi liczy nasz hotel. W każdym z nich meble zostały wykonane na specjalne zamówienie, więc każdy z nich jest inny, inaczej urządzony, wyjątkowy. Cztery spośród pokoi to golfowe apartamenty, nawiązujące stylistyką do naszej miłości – golfa.

Pasję do tej gry widać na każdym kroku. Nie bez przyczyny usytuowaliśmy hotel niemalże na polu golfowym – stąd można podziwiać panoramę, jak i posunięcia wytrawnych graczy.


www.lipowymost.plSale konferencyjne

Śmiało możemy powiedzieć, że Biznes jest naszym stałym gościem. Dlatego dbamy o niego na każdym polu: otoczenie kojące nerwy, menu dodające sił, regenerujący i odprężający nocleg (w staropolskim dworku lub hotelu), a także interesujące atrakcjami.

Obsługujemy imprezy biznesowe zarówno w kameralnym gronie, jak i na większą skalę. Golf Park pod względem organizacyjnym i zaplecza technicznego jest przystosowany do przeprowadzania szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, integracyjnych, prezentacji produktów czy bankietów.

Do dyspozycji Gości posiadamy dwie sale : małą salę „Meeting room” oraz dużą salę konferencyjną „Jagodową”.
Nasze sale wyposażone są w:
-klimatyzacja
- nagłośnienie
- zaciemnienie
- ekran
- flipchart

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala 1 0m2 50 20 30  
Sala 2 360m2 150 100 150  

Zakwaterowanie

Golf Park Lipowy Most

Golf Park Lipowy Most dysponuje 42 pokojami jedno i dwuosobowymi. Jasne przestrzenie i bajkowy widok z okien gwarantuje niezapomniane przeżycia.
Dla Gości szukających wyjątkowych doznań estetycznych, hotel oferuje 5 pokoi tematycznych, w których każdy, nawet najdrobniejszy element wystroju tworzy niepowtarzalną atmosferę:
- pokój Myśliwski
- pokój Napoleoński
- pokój Złoty
- pokój Srebrny
- Apartament Tatarski
oraz 4 pokoje z motywami golfowymi.

Obiekt ma do dyspozycji również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obiekt pozwala zakwaterować do 100 osób.

Do dyspozycji Gości mamy również 6 pokoi dwuosobowych w staropolskim dworku.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy się o 12:00 dnia następnego.


www.lipowymost.pl

Catering

Restauracja

Restauracja Lipowy Most to miejsce pełne uroku, gdzie nawet najbardziej wymagający smakosz kulinarny znajdzie coś dla siebie.

Nasz Szef Kuchni dba o każdy szczegół, aby sprostać wymaganiom Gości.

Menu to starannie przygotowane dania kuchni staropolskiej, do których przyrządzania wykorzystujemy wyłącznie naturalne produkty, pochodzące z lokalnych źródeł. Jednak nie są nam obce wszelkie nowinki kulinarne z różnych stron świata, choć sercem i żołądkiem jesteśmy za rodzimą kuchnią.

Na zaostrzenie apetytu dodajemy także wysmakowany wystrój i wyborną obsługę.

AtrakcjeKontakt:

Golf Park Lipowy Most

Adres:
Borki 29
16-030, Supraśl

Telefon: +48 85 749 12 7

E-mail: recepcja@golfpark.pl

www: www.lipowymost.pl