Konferencje naukowe 2019

 

Hotel Anek

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

W malowniczej części Mrągowa nad brzegiem jeziora Czos znajduje się Hotel Anek, w którym warto się zatrzymać i odpocząć. Proponujemy Państwu miejsce o komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Hotel Anek gwarantuje wysoki standard oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Mamy juz spore doświadczenie w organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Posiadamy 3 sale konferencyjne oraz niezbędne wyposażenie takie jak: rzutniki multimedialne, ekrany, Flipchaty, nagłośnienie.

Jesteśmy elastyczni i dobrze przygotowani na różnego rodzaju grupy. Doświadczony personel dba o idealny przebieg każdego spotkania.


www.hotelanek.pl


 • Sale konferencyjne

  1. Sal konferencyjnych: 2
  2. Największa sala: 100 os.
 • Zakwaterowanie

  1. Miejsc noclegowych: 130
  2. Pokoi dwuosobowych:
 • Catering

  1. Sal bankietowych: 2
  2. Największa sala: 60 os.
 • Kontakt

  1. Tel.: +48 89 742 71 2
  2. rezerwacja@hotelanek.pl


Sale konferencyjne

KONFERENCJE

Hotel Anek posiada dwie sale konferencyjne:

dużą - 180 m2, klimatyzowaną.
małą - 40 m2

Dysponujemy sprzętem multimedialnym (rzutnik, ekran), nagłośnieniem, podłączeniem do internetu (sala duża) oraz tablicą Flipchart.

WESELA (i inne przyjęcia okolicznościowe)

Hotel Anek posiada klimatyzowaną salę bankietową z tarasem z widokiem na jezioro Czos. Sala jest bez filarów, parkiet do tańczenia – drewniany. Na sali dostępne jest gniazdo siłowe dla zespołów lub djów.

Gwarantujemy gustowne przystrojenie sali oraz stołów. Nie pobieramy opłat za wynajem sali.

Mamy doswiadczenie w organizacji nie tylko wesel czy konferencji, ale równiez mniejszych imprez okolicznościowych - komunii, chrztów, urodzin. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie taką ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

ZAPRASZAMY!!!
Dogodne usytuowanie Hotelu w centrum miasta a zarazem w spokojnej okolicy daje gwarancję ciszy oraz stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku.

Z tarasu restauracji jest zejście na promenadę spacerowo-rowerową nad jeziorem, przy której znajdują się korty tenisowe, mini golf, bary i kąpieliska.

Korzystając z hotelowych rowerów można udać się na wycieczkę do miasteczka westernowego Mrongoville lub przejechać na drugą stronę jeziora. Po przejażdżce zapraszamy do hotelowej sauny oraz siłowni. Wieczór można zakończyć w hotelowym barze.

W pochmurne dni w hotelu można zagrać w tenisa stołowego, skorzystać z sauny lub siłowni bądź udać się do sąsiedniego SPA Country.

W Mrągowie odbywa się wiele imprez i koncertów ze słynnym już festiwalem PIKNIK COUNTRY oraz niezapomnianą Mazurska Nocą Kabaretową.

Na życzenie gości Hotel organizuje przejażdżki konne, spływy kajakowe, rejsy łodziami, ogniska, wieczorki folklorystyczne lub karaoke a w sezonie zimowym kuligi oraz przejazdy na Górę Czterech Wiatrów do wyciągów narciarskich.

Nasz Hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Posiadamy potrzebne akcesoria a obok tarasu nad jeziorem usytuowany jest plac zabaw.

Zapraszamy serdecznie!!!

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala duża 180m2 100 60 60  
Sala mała 40m2 30 16 16  

Kontakt:

Hotel Anek

Adres:
Roosevelta 25A
11-700, Mrągowo

Telefon: +48 89 742 71 2

Fax: +48 89 742 71 2

E-mail: rezerwacja@hotelanek.pl

www: www.hotelanek.pl