Konferencje naukowe 2019

 

Hotel Nadmorski **** w Gdyni

Gdynia, pomorskie

Hotel Nadmorski**** Gdynia usytuowany jest nad morzem, tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego - dwukilometrowej trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza. To doskonałe miejsce do odpoczynku, blisko natury, a zarazem zaledwie kilometr od centrum nowoczesnej Gdyni - stolicy żeglarstwa, jazzu i filmu polskiego. Pełna ciszy i spokoju lokalizacja pozwala wypocząć nawet po dniu wytężonej pracy. Służą temu wszelkie udogodnienia jakie znajdują się w hotelu.

Centrum konferencyjne Hotelu Nadmorskiego jest idealnym miejscem do organizacji dużych i małych szkoleń, konferencji, kongresów, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 338m², mogąca przyjąć do 400 osób. Możliwy jest również podział na 4 mniejsze, niezależnie funkcjonujące sale konferencyjne o zróżnicowanych powierzchniach. Przed wejściami do sal konferencyjnych znajduje się przestronny hol, dający możliwość dogodnej aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy stoisk promocyjnych.


www.nadmorski.plSale konferencyjne

Do dyspozycji jest w pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 338mkw., mogąca przyjąć do 400 osób. Możliwy jest również podział na 4 mniejsze niezależnie funkcjonujące sale o zróżnicowanych powierzchniach. W wyposażeniu sal zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne, w pełni odpowiadające międzynarodowym standardom. Dotyczy to w szczególności standaryzacji wielkości ekranów, rodzajów rzutników multimedialnych, natężenia oświetlenia, charakterystyki i mocy nagłośnienia ogólnego.
Bezprzewodowy dostęp do Internetu na całości obiektu, możliwość łączenia w sieć, możliwość do video-konferencji i fokusów, przekazów rzutniki konwencjonalne, ekrany, rzutniki multimedialne, kabiny symultaniczne, obsługa tłumaczy, przewodnicy turystyczni, centrum biznesowe: ksero, komputer z dostępem do internetu i drukarek,. Przed wejściami do sal konferencyjnych znajduje się przestronny holl. Daje on możliwość aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy stoisk promocyjnych. Jest świetnym miejscem do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców nowych modeli samochodów, motorów, a nawet jachtów.
W wyposażeniu sal konferencyjnych zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne, w pełni odpowiadające międzynarodowym standardom. Dotyczy to w szczególności: standaryzacji wielkości ekranów, rodzajów rzutników multimedialnych, natężenia oświetlenia, charakterystyki i mocy nagłośnienia ogólnego.

Nad sprawnym przebiegiem wydarzenia zawsze czuwa wykwalifikowany i dyspozycyjny personel techniczny.

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala Perłowa 116m2 80 50 60  
Sala Bursztynowa 135m2 100 70 70  
Sala Rotariańska I 40m2 20 25 20  
Sala Rotariańska II 56m2 40 20 30  

Zakwaterowanie

Wyposażenie: dwa lub jedno podwójne łóżko, klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, telefon, TV SAT, Free - "PAY-TV", radio, mini-bar, zestaw kawowy, kawa, herbata na wynos - Free, miejsce do pracy, bezpośrednie podłączenie do Internetu z możliwością tworzenia komputerowych sieci lokalnych (intranet) pomiędzy pokojami. Możliwe jest także łączenie sąsiadujących pokoi w tzw. studio.

Drzwi do pokoi otwierane są elektronicznym systemem programowanych kluczy chipowych.


www.nadmorski.pl

Catering

Śniadanie, przerwa kawowa, lunch, obiad, kolacja, bankiet. Dział Gastronomii przygotowany jest do sprostania najbardziej wymagającym oczekiwaniom i gustom. Proponujemy oryginalne, urozmaicone menu, mogące zaspokoić każdy apetyt. Lista dań może zostać dobrana indywidualnie, w zależności od życzeń i sugestii organizatora. Wybór menu obejmuje tradycyjną kuchnię domową i regionalną, oraz dania wykwintnej kuchni pochodzącej z różnych stron świata. Pozwala to organizować zarówno uroczyste bankiety, prestiżowe business-lunche, jak i spotkania o charakterze biesiadnym.

Do dyspozycji organizatorów oddajemy klimatyzowane, interesująco zaaranżowane restauracje i sale bankietowe: Morskie Oko, Strefa Kuchnie Świata, Lobby Bar, Klub Venecja. Każde z tych miejsc swą wielkością i wystrojem łatwo dostosowuje się do charakteru imprezy. Pozwala to na realizację różnych pomysłów i konwencji zdarzeń, zaplanowanych przez organizatora.

Atrakcje

Proponujemy możliwość skorzystania z atrakcji wodnych takich jak rejsy szybkimi łodziami motorowymi, wycieczki komfortowymi jachtami, rejsy katamaranem do strefy wolnocłowej, specjalne rejsy dla wędkarzy i amatorów nurkowania połączonego z penetracją ponad 800 wraków spoczywających na dnie Zatoki Gdańskiej. Bulwar Nadmorski to idealne miejsce do czynnej rekreacji.: golf, jazda konna, rajdy samochodowe, loty balonami, tenis i inne według życzeń klientów Instytut Zdrowia i Urody Genesis SPA to miejsce relaksu dla Gości Hotelu Nadmorskiego, element organizowanych w Hotelu konferencji i firmowych spotkań integracyjnych oraz miejsce ćwiczeń dla mieszkańców całego Trójmiasta. Indywidualnie dostosowane programy treningowe i zabiegowe pozwolą w szybki i bezpieczny sposób osiągnąć zamierzony cel


Kontakt:

Hotel Nadmorski **** w Gdyni

Adres:
ul. Ejsmonda 2
81-409, Gdynia

Telefon: 58 667 77 77

Fax: 58 667 77 00

E-mail: hotel@nadmorski.pl

www: www.nadmorski.pl