Konferencje naukowe 2019

 

Jansówka

Kuślin, wielkopolskie

„Jansówka” jest ośrodkiem malowniczo położonym na obszarze 17 hektarów, zewsząd otoczonym pięknym lasem mieszanym. Budynki i ich "butikowe" wnętrza nawiązują do tradycyjnego XIXw. wielkopolskiego folwarku i wiejskiego dworku. W wyposażeniu można znaleźć meble z epoki, oryginalne litografie i miniatury oraz cenne detale . Charakter zabudowy powoduje, że nawet większe grupy czują tu kameralny klimat "tamtych czasów". A wokół budynków tworzony wielohektarowy park krajobrazowy kusi uspokajającymi spacerami.

„JANSÓWKA” to dobre miejsce dla przeprowadzenia kameralnych szkoleń czy konferencji. Zamiast tradycyjnych nowoczesnych wnętrz hotelowych , tu znajdziecie 4 niepowtarzalne stylowo sale konferencyjne (od 14 do 60 osób): „Karczmę”, „Wozownię”, "Bibliotekę" i „Spichlerz”. Każda ma inny wymiar i można dlatego dobrać je odpowiednio do wielkości grupy lub spotkań w mniejszych grupach. Mają też swoją odrębną aranżację, zgodną z duchem epoki XIXw., co sprzyja utrzymaniu specyficznej atmosfery niewymuszonej koncentracji uczestników.

Sale konferencyjne są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne: projektor multimedialny, duży ekran 2x3m i mniejszy ruchomy, flipchart, rzutniki, urządzenia A/V, dvd, tv, bezprzewodowe połączenia z Internetem.


www.jansowka.plSale konferencyjne

JANSÓWKA to dobre miejsce dla przeprowadzenia kameralnych spotkań szkoleniowych czy konferencyjnych. Zamiast tradycyjnych nowoczesnych wnętrz hotelowych sal konferencyjnych , tu znajdziecie niepowtarzalnie urządzone pokoje i sale utrzymane w swoim stylu : "Karczmę" , "Wozownię" i "Spichlerz". Każda ma inny wymiar i można dlatego dobrać je odpowiednio do wielkości grupy.A wokół cisza, spokój, nic co przeszkadza w utrzymaniu koncentracji. (dla większych grup zapewnienie wyłączności korzystania z budynku)Dla realizacji szkoleń (kilku- czy jednodniowych)przygotowane są sale wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne: projektor multimedialny, duży ekran 2x3m i mniejszy ruchomy, flipchart, rzutniki, urządzenia A/V,dvd, tv, stałe szerokopasmowe łącze internetowe.
Tu można w czasie jednego wyjazdu połączyć kilka celów : szkolenie, integrację, motywację i jeszcze spotkanie z dobrym klientem w nietypowym miejscu. Po części oficjalnej zaproponować trochę rozrywki, niekoniecznie klubowej.

W ofercie ośrodka jest uzupełnienie konferencji o wieczory tematyczne lub organizację atrakcji plenerowych oraz wewnątrz budynków.Specjalnością JANSÓWKI jest pełna organizacja aktywnej imprezy integracyjnej. Z palety ponad 70 zabaw i atrakcji ułożyliśmy 25 zestawów o różnym stopniu wysiłku i trudności.

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala Spichlerz 161m2 80 60 65  
Sala Wozownia 63m2 40 26 28  
Sala Emilii 0m2 12  
Sala Biblioteka 0m2 40 25  

Zakwaterowanie

Pokoje

"Jansówka" nawiązuje stylem do dawnych wiejskich siedzib dworskich wraz z folwarkiem. Budynki w charakterystycznej zabudowie szachulcowej różnią się od popularnych w tamtych czasach wielkopolskich dworów klasyczystycznych czy w stylu francuskim.

Wszystkie budynki i ich wnętrza „dotykają historii” , ale jednocześnie wykorzystują współczesne udogodnienia techniki. Zamiarem właścicieli jest możliwość „zanurzenia się ” przez przebywających gości ośrodka w tamten XIX-wieczny czas.W wyposażeniu można znaleźć meble z epoki, oryginalne litografie i miniatury oraz cenne detale , dokumentujące czas „poznańczyków” zmagających się z pruską dominacją.

Pokoje hotelowe znajdują się w kompleksie połączonych ze sobą zasadniczych budynków:
  • Dworu  z wejściem głównym w formie  portyku  opartym na drewnianych kolumienkach
  • Oficyny  w formie architektonicznej i funkcjonalnej powiązanej z budynkiem głównym
  • Spichlerza ,z przestronnym zadaszonym tarasem

Każdy pokój ma inny wystrój i z pewnością nie nawiązuje do standardowego urządzania współczesnego pokoju hotelowego. Tu znajduje się kameralny i nietypowy butikowy klimat.


www.jansowka.pl

Catering

Restauracja „Folwarczna”

W tradycyjnych wnętrzach wielkopolskiego folwarku i zgodnie z Kulinarnym Dziedzictwem zapraszamy na specjalnie przygotowane spotkania przy posiłkach.

Każdej grupie zapewniamy kameralny nastrój (osobną salę) , dowolny czas spotkania i posiłku oraz brak osób postronnych. Restauracja pracuje wyłącznie na zamówienie. Lunch – Obiad – Kolacja dla grup od 6 do 70 osób.

Wystarczy wcześniejsze sprawdzenie dostępności i rezerwacja miejsca ( minimum 2 dni wcześniej) - wybierasz menu (patrz niżej) , określasz godzinę i wszystko będzie gotowe, a Twoi goście zadowoleni.

AtrakcjeKontakt:

Jansówka

Adres:
ul. E. Sczanieckiej 23
64-316, Kuślin

Telefon: 061 4478626

Fax: 061 4478624

E-mail: biuro@jansowka.pl

www: www.jansowka.pl