Konferencje naukowe 2019

 

Rezydencja Spalska

Spała, łódzkie

Rezydencja Spalska położona w otoczeniu uroczych, malowniczych krajobrazów Spalskiego Parku Krajobrazowego zapewnia komfortowy wypoczynek blisko natury.

Hotel usytuowany jest w dawnej oranżerii pałacu prezydenckiego, dzięki czemu posiada oryginalny wystrój architektoniczny. Jego gustowne wnętrza kuszą wyjątkową i przytulną atmosferą ciepła, intymności i niezwykłości, stwarzając idealny klimat do spotkań towarzyskich i biznesowych w kameralnym gronie.

Rezydencja Spalska to zaciszne miejsce w samym centrum Spały, które zapewnia doskonałe warunki zarówno dla osób szukających odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, jak i dla osób chcących skorzystać z licznych spalskich atrakcji.

Hotel Rezydencja Spalska stwarza idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne. Największa z nich pomieści 130 osób. Wszystkie sale posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu, ekran oraz flipchart.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę przerw kawowych oraz specjalnie przygotowane, wykwintne menu dla grup biznesowych.

Na Państwa życzenie stworzymy ofertę konferencyjną dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki cenowe. Nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby poprzez profesjonalny serwis i wysoką jakość usług sprostać oczekiwaniom Gości.


www.rezydencjaspalska.pl


 • Sale konferencyjne

  1. Sal konferencyjnych: 3
  2. Największa sala: 130 os.
 • Zakwaterowanie

  1. Miejsc noclegowych: 55
  2. Pokoi dwuosobowych:
 • Catering

  1. Sal bankietowych: 3
  2. Największa sala: 85 os.
 • Kontakt

  1. Tel.: (044) 710 15 75
  2. Recepcja@rezydencjaspalska.pl


Sale konferencyjne

Rezydencja Spalska dysponuje trzema salami konferencyjnymi wyposażonymi w projektor multimedialny, telewizor, zestaw DVD, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
W przytulnych wnętrzach klimatyzowaej Restauracji hotelowej serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Nasi kucharze dbają o to, by przyrządzane posiłki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Bogate menu zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.
Wieczorem nasi Goście mogą przyjemnie spędzić czas w Drink Barze oferującym szeroki wybór napojów i alkoholi.

Nazwa sali m2 Ilość miejsc w ustawieniu teatralnym Ilość miejsc w ustawieniu szkolnym Ilość miejsc w ustawieniu u-kształt Ilość miejsc w ustawieniu bankietowym Atuty sali  
Sala C 0m2 130 70 85  
Sala W 0m2 40 25 25  
Sala P 0m2 45 30 35  

Kontakt:

Rezydencja Spalska

Adres:
Wojciechowskiego 15
97-215, Spała

Telefon: (044) 710 15 75

Fax: (044) 710 13 40

E-mail: Recepcja@rezydencjaspalska.pl

www: www.rezydencjaspalska.pl