Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN****

Płock, mazowieckie

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN to styl, elegancja i komfort. Połączenie nowoczesnych rozwiązań i butikowego stylu wnętrz zabytkowej kamienicy sprawią, iż pobyt w naszym hotelu spełni Państwa najśmielsze oczekiwania.

Niepowtarzalna atmosfera naszych pokoi otuli Państwa domowym ciepłem. Dania restauracji á la carte rozpieszczą podniebienia. Nowocześnie wyposażone, komfortowe sale centrum szkoleniowo-konferencyjnego sprawią, iż zdobywanie wiedzy będzie prawdziwą przyjemnością.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN w Płocku oferuje na potrzeby konferencyjno-bankietowe trzy duże sale szkoleniowe: Tumską, Mazowiecką i Kominkowa. Sala Mazowiecka może zostać podzielona na trzy mniejsze sale szkoleniowe, co daje szerokie możliwości aranżacyjne dla grup o różnej wielkości. Centrum ma możliwość organizacji konferencji łącznie do 370 osób.

Sale szkoleniowo-konferencyjne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny.

Doskonałym miejscem do organizacji klimatycznych spotkań biznesowych jest również hotelowa winiarnia.

    pokazy, targi lub prezntację
  • ogrodzony parking na 230 samochodów
  • szatnię z obsługą
  • darmowy dostęp do internetu Wi-Fi na terenie całego hotelu
  • Business Point
  • doświadczoną i profesjonalną obsługę konferencji
  • indywidualny graficzny plan ustawienia stołów i krzeseł (na życzenie)
  • możliwość wyjścia na taras z ogródkiem hotelowym (w sezonie letnim
  • dogodny dojazd z każdego kierunku

www.hotelherman.pl

Sale konferencyjne

Centrum konferencyjne oferuje 4 wielofunkcyjne, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne z możliwością elastycznej aranżacji przestrzennej dzięki systemowi ruchomych ścian, a także salę bankietową oraz restaurację i winiarnię. Zakres usług pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb Klientów, począwszy od doboru sali, kompozycji menu, po zapewnienie dodatkowych atrakcji w trakcie pobytu.
Hotel oferuje 20 pokoi na 43 miejsca hotelowe, 5 sal konferencyjnych na łącznie 370 uczestników, Restaurację Książęcą z doskonałą kuchnią Tomasza Wereszczyńskiego, już niedługo winiarnię, a także działkę o wielkości ok 7000 m2 z parkingiem na 45 samochodów oraz przestrzenią zieloną z placem zabaw i zadaszona altaną, co pozwala na organizację imprez o dużej różnorodności
Nazwa sali
m2
Atuty sali
 
Tumska
102m2
103
71
72
 
mazowiecka-cala
130m2
168
96
112
 
mazowiecka-a
30m2
45
21
30
 
mazowiecka-b
27m2
27
18
16
 
kominkowa
102m2
103
71
72