Hotel Anek

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

W malowniczej części Mrągowa nad brzegiem jeziora Czos znajduje się Hotel Anek, w którym warto się zatrzymać i odpocząć. Proponujemy Państwu miejsce o komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Hotel Anek gwarantuje wysoki standard oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Mamy juz spore doświadczenie w organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Posiadamy 3 sale konferencyjne oraz niezbędne wyposażenie takie jak: rzutniki multimedialne, ekrany, Flipchaty, nagłośnienie.

Jesteśmy elastyczni i dobrze przygotowani na różnego rodzaju grupy. Doświadczony personel dba o idealny przebieg każdego spotkania.

  pokazy, targi lub prezntację
 • ogrodzony parking na 230 samochodów
 • szatnię z obsługą
 • darmowy dostęp do internetu Wi-Fi na terenie całego hotelu
 • Business Point
 • doświadczoną i profesjonalną obsługę konferencji
 • indywidualny graficzny plan ustawienia stołów i krzeseł (na życzenie)
 • możliwość wyjścia na taras z ogródkiem hotelowym (w sezonie letnim
 • dogodny dojazd z każdego kierunku

www.hotelanek.pl

 • Sale konferencyjne

  Sal konferencyjnych: 2 Największa sala: 100 os.
 • Zakwaterowanie

  Miejsc noclegowych: 130 Pokoi dwuosobowych:
 • Catering

  Sal bankietowych: 2 Największa sala: 60 os.
 • Kontakt

  Tel.: +48 89 742 71 2 rezerwacja@hotelanek.pl

Sale konferencyjne

KONFERENCJE

Hotel Anek posiada dwie sale konferencyjne:

dużą - 180 m2, klimatyzowaną.
małą - 40 m2

Dysponujemy sprzętem multimedialnym (rzutnik, ekran), nagłośnieniem, podłączeniem do internetu (sala duża) oraz tablicą Flipchart.

WESELA (i inne przyjęcia okolicznościowe)

Hotel Anek posiada klimatyzowaną salę bankietową z tarasem z widokiem na jezioro Czos. Sala jest bez filarów, parkiet do tańczenia – drewniany. Na sali dostępne jest gniazdo siłowe dla zespołów lub djów.

Gwarantujemy gustowne przystrojenie sali oraz stołów. Nie pobieramy opłat za wynajem sali.

Mamy doswiadczenie w organizacji nie tylko wesel czy konferencji, ale równiez mniejszych imprez okolicznościowych - komunii, chrztów, urodzin. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie taką ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

ZAPRASZAMY!!!
Dogodne usytuowanie Hotelu w centrum miasta a zarazem w spokojnej okolicy daje gwarancję ciszy oraz stwarza odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku.

Z tarasu restauracji jest zejście na promenadę spacerowo-rowerową nad jeziorem, przy której znajdują się korty tenisowe, mini golf, bary i kąpieliska.

Korzystając z hotelowych rowerów można udać się na wycieczkę do miasteczka westernowego Mrongoville lub przejechać na drugą stronę jeziora. Po przejażdżce zapraszamy do hotelowej sauny oraz siłowni. Wieczór można zakończyć w hotelowym barze.

W pochmurne dni w hotelu można zagrać w tenisa stołowego, skorzystać z sauny lub siłowni bądź udać się do sąsiedniego SPA Country.

W Mrągowie odbywa się wiele imprez i koncertów ze słynnym już festiwalem PIKNIK COUNTRY oraz niezapomnianą Mazurska Nocą Kabaretową.

Na życzenie gości Hotel organizuje przejażdżki konne, spływy kajakowe, rejsy łodziami, ogniska, wieczorki folklorystyczne lub karaoke a w sezonie zimowym kuligi oraz przejazdy na Górę Czterech Wiatrów do wyciągów narciarskich.

Nasz Hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Posiadamy potrzebne akcesoria a obok tarasu nad jeziorem usytuowany jest plac zabaw.

Zapraszamy serdecznie!!!
Nazwa sali
m2
Atuty sali
 
Sala duża
180m2
100
60
60
 
Sala mała
40m2
30
16
16