Infoshare 2022


-

AmberExpo
Gdańsk, ul. Żaglowa 11

INFOSHARE 2022 JUŻ W PAŹDZIERNIKU

Solidna dawka wiedzy o Web 3.0 i Tech4Good, innowacje technologiczne, trendy w biznesie oraz digital marketing. Największa w CEE konferencja poświęcona biznesowi, nowym technologiom i startupom odbędzie się 6-7 października w AmberExpo w Gdańsku.

Infoshare 2022 to okazja do biznesowego networkingu i zdobywania wiedzy od czołowych ekspertów, na temat najgorętszych biznesowych trendów. Na uczestników czeka 6 scen tematycznych, na których zobaczymy m.in. znanego blogera, front-end developera, kontrybutora do wielu projektów opensource – Kenta C. Doddsa z Remix a także Venkata Subramaniama – specjalistę w zakresie architektury oprogramowania oraz dobrych praktyk programowania, autora wielu książek o programowaniu w Java, Scala, Kotlin, .Net. Wśród speakerów są również czołowe polskie nazwiska jak Bartek Pucek z Pucek.com czy Michał Sadowski z Brand24. 

Poza wystąpieniami uczestnicy konferencji będą mogli także przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez startupy i wystawców na Expo. Wracają także wydarzenia towarzyszące, w tym cieszące się największą popularnością Great Networking Party z koncertem na żywo. Dodatkowo, na startupy, które wezmą udział w konkursie Startup Contest, czeka 30 tys. EURO w gotówce. 

Konferencja transmitowana będzie też online. Rejestracja dostępna na stronie: https://infoshare.pl/is-register/?utm_medium=referral&utm_source=unikonferencje&utm_campaign=kalendarze