Negotiation Strategies & Techniques – intensywny kurs z adwokatami z USA


-

Zoom
Zoom, Zoom

Center For American Studies (partner Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym kursie negocjacji pt. “Negotiation Strategies & Techniques”, prowadzonym przez adwokatów i profesorów prawa z USA, posiadających kilka dekad praktycznego doświadczenia negocjacyjnego ze świata biznesu.Umiejętność negocjacji używamy codziennie w życiu prywatnym i zawodowym – czy to by poprawić sytuacją swoją, czy swoich klientów. Szkolenie “Negotiation Strategies & Techniques” ma na celu podniesienie Twoich kompetencji poprzez praktyczną naukę prawidłowych technik negocjacji i aplikowanie ich w kontekście szybkich i trudnych negocjacji biznesowych. Szkolenie zawierać będzie bardzo krótkie elementy wykładowe, jak i zajęcia stricte praktyczne. 

KIEDY?

Szkolenie“Negotiation Strategies & Techniques” odbywa się online na platformie Zoom w dniach 4-5 lutego 2023. Dokładne godziny szkolenia znajdują się poniżej.

DLACZEGO WARTO?

Kurs jest zorganizowany wokół wygodnej w użyciu “mapy negocjacji” – swoistego elementarza każdego negocjatora. Szkolenie będzie oparte na zrozumiałej i łatwej do zapamiętania strukturze, obejmującej najskuteczniejsze koncepcje, takie jak aktywne słuchanie, najlepsza alternatywa dla negocjowanej umowy (Best Alternative to a Negotiated Agreement; BATNA), cena graniczna (Reservation Price; RP) i inne. Kurs poprowadzi dla Ciebie dwóch amerykańskich adwokatów i profesorów prawa posiadających kilka dekad doświadczenia w nauczaniu negocjacji i stosowaniu tej wiedzy w świecie biznesu. 
 Będziesz uczyć się poprzez działanie pod okiem prawdziwych ekspertów, korzystając z ich opinii i odpowiedzi na Twoje pytania.
 Poznasz konkretne techniki negocjacyjne.
 Opanujesz strategie i otrzymasz zasoby, dzięki którym będziesz w stanie dalej doskonalić swoje umiejętności negocjacji przez całe życie – także po zakończeniu szkolenia.

WYSOCE PRAKTYCZNY PROGRAM KURSU

Dzień 1. Negotiation Strategies (13.00 – 18.00) 

I. The Negotiation Map [Mapa Negocjacji – przewodnik każdego negocjatora]
II. Preparing for a Negotiation [Przygotowanie do negocjacji]
III. Building Relationships [Budowanie relacji]
IV. Information-Gathering [Gromadzenie informacji]
V. Communication & Active Listening [Komunikacja i aktywne słuchanie]
VI. Negotiating “Inside the Circle” [Negocjowanie „wewnątrz kręgu”]

Dzień 2. Specific Negotiation Techniques (13.00 – 16.00)

I. Focusing on Interests, Not Positions [skupianie się na interesach, a nie pozycjach]
II. Developing Options and Claiming Value [Rozwijanie opcji porozumienia i określanie negocjowanych wartości]
III. Reservation Price (RP) [Cena graniczna]
IV. Exiting the Circle to Conclude the Negotiation [Wyjście z kręgu w celu zakończenia negocjacji]
V. Committing to an Agreement / Choosing Your BATNA (Best Alternative to a Negotiated Agreement) [zawarcie umowy / wybór swojego BATNA]

MATERIAŁY

Uczestnicy otrzymają zestaw materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej.

PROWADZĄCY

Hal Abramson (USA), obecnie profesor Touro Law Center (Nowy Jork), jest absolwentem studiów biznesowych (University of Michigan), prawniczych (Syracuse University i Harvard Law School) oraz administracji publicznej (Harvard Kennedy School of Government). Abramson jest od ponad dwudziestu pięciu lat głęboko zaangażowany w rozwój i praktykę rozwiązywania sporów krajowych i międzynarodowych jako nauczyciel, trener, autor i uczestnik w komisjach zawodowych. Aktywnie służy jako mediator i doradca. Ma doświadczenie w nauczaniu technik rozwiązywania sporów w dwudziestu jeden krajach na sześciu kontynentach. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem, dwie z jego licznych publikacji otrzymały międzynarodowe nagrody Instytutu Rozwiązywania Konfliktów CPR.Abramson był profesorem wizytującym w Cardozo Law School (Nowy Jork), UNLV Law School (Las Vegas) i w Akademii Sił Powietrznych USA. Jest członkiem licznych międzynarodowych organizacji i ośrodków zajmujących się mediacją. Pełnił funkcję doradcy-eksperta w ONZ dla UNCITRAL. Za swój wkład w rozwiązywanie sporów profesor Abramson otrzymał nagrodę Peace Builder 2013 od Stowarzyszenia Rozwiązywania Sporów NYS.Christopher R. Kelley (USA) jest adwokatem i profesorem prawa na University of Arkansas School of Law oraz profesorem na najlepszym wydziale prawa na Ukrainie (Taras Shevchenko National University of Kyiv Law Faculty). Tytuł doktora nauk prawnych zdobył na Howard University School of Law, tytuł LL.M. na Arkansas School of Law.Kelley ma obszerne doświadczenie praktyczne wyniesione z biura Prokuratora Generalnego stanu Minnesota oraz wiodących amerykańskich kancelarii prawnych, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum (od dekad pojawiających się w rankingach najlepszych kancelarii w USA). Wykładał m.in. na University of North Dakota and the William Mitchell College of Law.Poza regularnym wykładaniem w Stanach Zjednoczonych, Kelley wielokrotnie wykładał dla kancelarii prawnych, korporacji i uniwersytetów w Rosji, Białorusi i Kazachstanie, a także na Ukrainie i Litwie. Profesor Kelley jest absolwentem Programu Fulbrighta oraz byłym członkiem Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Fulbrighta. Zasiadał też w Radzie Dyrektorów Akademii Nauki i Technologii Fulbrighta. Jest uprawniony do występowania przed sądami w Minnesocie, Dakocie Północnej, Georgii, Arkansas oraz Dystrykcie Kolumbii.

CERTYFIKAT

Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies oraz Dyrektora Rady Naukowej. Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn.Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzących szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.

KOSZT UCZESTNICTWA

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 349 PLN.Opłata promocyjna z rabatem early-bird (dostępna tylko w razie rejestracji i uiszczenia płatności do 23 stycznia 2023) to tylko 249 PLNLink do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):https://buy.stripe.com/bIY6oo5IQcWYd8ceWj

PROSTA REJESTRACJA

Prosimy rejestrować się na kurs przy użyciu krótkiego formularza: https://forms.gle/csXzW6HjDCifpX4X8To wszystko! Formularz automatycznie generuje odpowiedź o wpłynięciu Państwa danych do systemu.Uwaga: radzimy nie zwlekać z rejestracją! Liczba miejsc, ze względu na charakter kursu, jest ograniczona.Ostateczny termin zapisów: 29 stycznia 2023.

PYTANIA?

Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki szkolenia, pani Rity Haluschenko na adres haluschenko@cfasofficial.com. Do zobaczenia online!