English at Work – kurs z ekspertami z zakresu Business English z USA


MINIONA -

Online

Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma przyjemność zaprosić do udziału w certyfikowanym weekendowym szkoleniu "English at Work for Lawyers, Managers, and Tax Advisors".Cel szkolenia jest prosty: nauczysz się pisać i komunikować w miejscu pracy.Część treści szkoleniowych ma charakter uniwersalny (pisanie CV czy profesjonalna komunikacja mailowa), reszta zaś dostosowana jest do codziennych potrzeb prawników, managerów, doradców podatkowych i księgowych.
 ?????????????????????
Szkolenie "English at Work" rozpoczyna się w piątek 26 listopada o 18:00, zaś kończy w niedzielę 28 listopada o 15:30.Weekendowy format szkolenia online na platformie Zoom umożliwa udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu.
???????????????????????????????? ????????????????????
Ponieważ szkolenie "English at Work" prowadzone jest przez dwójkę native speakerów z USA wyspecjalizowanych w Business i Legal English o stricte praktycznej orientacji.W ramach szkolenia:
• Poznasz anglojęzyczną terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie profesjonalnej komunikacji z klientami i kontrahentami
• Zrozumiesz co sprawia, że Twój pisany i mówiony angielski w miejscu pracy będą wyróżniać się precyzją i poprawnością
• Zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy jako prawnik, manager, doradca podatkowy lub księgowy
???????????????????????? ???????????????????????????????????????? ????????????????????????????
Dzień 1. ????????ą???????????? (????????.???????? - ????????.????????)
1) Writing a Resume [pisanie CV]
2) Writing a Cover Letter [pisanie listu motywacyjnego]
3) Writing Business E-mails [profesjonalna korespondencja mailowa]Dzień 2. ???????????????????????? (????????.???????? - ????????.????????)
1) Job/Business Interview [rozmowa kwalifikacyjna – perspektywa pracownika oraz pracodawcy]
2) Networking [budowa sieci kontaktów – praktyczne zwroty]
3) Finances [terminologia związana z finansami]
4) Human Resources [zarządzanie zasobami ludzkimi]
5) Public Relations [budowanie relacji z otoczeniem]Dzień 3. ???????????????????????????????????? (????????.???????? - ????????.????????)
1) Law at the Workplace [zagadnienia prawne związane z zatrudnieniem i prawem pracy]
2) Branding and Image [wizerunek firmy i organizacji]
3) Advertising ([eklama i aspekty prawne reklamy]
4) Business Marketing [strategie marketingowe w biznesie]
5) Negotiation [negocjacje w praktycznym ujęciu międzykulturowym]+ ???????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????????? – tylko w Center For American Studies!Poza warsztatowym formatem, interaktywność zajęć w ramach szkolenia polegać będzie także na tym, że prowadzący poproszą uczestników o napisanie szkicu wybranego dokumentu przy wykorzystaniu biznesowego języka angielskiego (np. CV/mail do klienta/oferta pracy). Dokument zostanie następnie sprawdzony pod kątem poprawności i precyzji sformułowań przez prowadzących, dając uczestnikom możliwość wymiernego uczenia się na własnych błędach. Udział w draft assessment nie jest obowiązkowy.
????????????????????????????????̨????????
 Camilla Higgins (USA) jest absolwentką prestiżowego George Mason University i profesjonalnym instruktorem Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Lubi omijać szerokim łukiem podręcznikowy angielski, który nie ma zastosowania w realnej pracy profesjonalistów (prawników, managerów, doradców podatkowych, księgowych czy audytorów). Zamiast tego koncentruje się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka w kontekście biznesowym. Camilla Higgins tworzy przestrzeń, w której uczestnicy szkolenia przechodzą przez realne scenariusze i zamiast zapychać ich umysł formułkami (które zaszczepiają tylko suche reguły językowe), uczy aplikacji języka w prawdziwym życiu – podczas czytania, analizowania i pisania złożonych dokumentów biznesowych. J. Patrick Higgins (USA) jest ekonomistą zajmującym się problemami ze styku prawa, ekonomii i nauk politycznych. Absolwent George Mason University i Virginia Polytechnic Institute and State University, obecnie związany z Uniwersytetem Łódzkim, Wydziałem Prawa i Administracji oraz Centrum Myśli Politycznej i Prawnej im. Alexisa de Tocqueville'a. Patrick Higgins jest autorem wielu tekstów na tematy prawnicze, ekonomiczne i społeczne. Swoje wieloletnie doświadczenie zawdzięcza również pracom nad redakcją anglojęzycznych książek, raportów i artykułów.Przyjazne i wyrozumiałe amerykańskie podejście prowadzących sprawi, że szkolenie będzie zrozumiałe dla każdego, kto posiada podstawową znajomość języka angielskiego (sugerowany poziom wyjściowy to B1/B2 – część zagadnień przybiera jednak bardziej zaawansowany charakter).
???????????? ???????????????? ???????????????? ?????????????????
Praktyczny charakter kursu sprawia, że jest on otwarty na wszystkich, którzy chcą opanować umiejętność posługiwania się profesjonalnie językiem angielskim ze względu na swoje studia czy międzynarodowe środowisko pracy.Jedziesz na studia czy do pracy za granicę? Chcesz starać się o lepszą pracę w której zetkniesz się z angielskim na codzień? Szkolenie jest dla Ciebie!Językiem szkoleniowym – z uwagi na narodowość prowadzących (USA) – jest język angielski.
????????????????????????????????????????
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu oraz Dyrektora ds. akademickich Center For American Studies.Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn).Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Na życzenie do certyfikatu możemy dołączyć suplement z wykazem treści szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.
???????????????????? ????????????????????????????????????????????????
Cena early-bird z rabatem (w razie rejestracji do 15 listopada) to tylko 369 PLNCena regularna: 599 PLN
???????????????????????????????????????????? ???????? ????????????????
Prosimy rejestrować się na szkolenie przy użyciu krótkiego formularza:https://forms.gle/gpKPzL2Q5jFtzyPP8Link do e-płatności kartą:
https://buy.stripe.com/9AQ9AR9q15LJasM9AHOstateczny termin zgłoszeń: 22 listopada 2021.
?????????????????????????????
Wszelkie pytania prosimy kierować do Center For American Studies drogą wiadomości prywatnej na fanpage'u na Facebooku lub na legalenglish@cfaspoland.orgDo zobaczenia online! 


Źródło:  https://fb.me/e/6Lo8yBmJK

Aktualizacja:  2021-10-17 18:58:04