VII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa “Zwykli i niezwykli mężczyźni w dziejach kultury od XV do XX wieku”.


MINIONA -

Instytut Historyczny Uniwersytetu Wrocławskiego
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Ogólnopolska konferencja naukowa] [WNHIP, IH UWR] [21 maja 2022 r.] [Microsoft Teams] [Abstrakty do 17 maja] 

Interdyscyplinarne Studenckie Koło Naukowe Miłośników Historii Kultury Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na VII Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową “Zwykli i niezwykli mężczyźni w dziejach kultury od XV do XX wieku”.

Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2022 r. (sobota) na platformie internetowej Teams, do której będzie udostępniony link. W przypadku dużego zainteresowania i znaczącej ilości nadesłanych abstraktów konferencja będzie podzielona na dwa dni. Dodatkowy dzień konferencji odbędzie się dobę wcześniej, czyli 20 maja 2022 r. (piątek) również na platformie Teams. Językiem konferencji jest polski. Zapraszamy zwłaszcza studentów i doktorantów. Dla każdego uczestnika przewidziane jest 15-minutowe wystąpienie, które zostanie wygłoszone na ramach paneli tematycznych.

Na zgłoszenia, zawierające propozycje tematu wystąpienia, abstrakt (do 2000 znaków ze spacjami), oraz tytuł/ stopień naukowy i afiliację, czekamy do 17 maja 2022 r. Program konferencji opublikujemy 19 maja 2022 r. Nie przewidujemy opłaty konferencyjnej. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: isknmhk@gmail.com

Informacje o zakwalifikowanych abstraktach podane zostaną 19 maja 2022 r.

Opiekun naukowy: dr hab. Małgorzata Ewa Kowalczyk.
Skład komitetu organizacyjnego: Patryk Rafał. Pilch, Marcin Wachoński, Marta Sokołowska, Szymon Mikołaj Polak, Martyna Sara Górska, Monika Mazur.


Źródło:  https://www.facebook.com/ISKNMHK

Aktualizacja:  2022-04-30